Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Veri Haberleşmesi için 12 Renk Fiber Optik Pigtail Multi Mode

Veri Haberleşmesi için 12 Renk Fiber Optik Pigtail Multi Mode

    • 12 Colors Fiber Optic Pigtail Multi - Mode For Data Communications
    • 12 Colors Fiber Optic Pigtail Multi - Mode For Data Communications
  • 12 Colors Fiber Optic Pigtail Multi - Mode For Data Communications

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: SC / PC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
    Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 12000 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: SC PC 12 renkler fiber optik pigtail Çok modlu 0.9mm fiber optik kablo Bağlayıcı türü: SC / PC
    Mod türü: Çoklu mod Kablo Rengi: 12 renk (isteğinize göre)
    Kablo çapı: 0,9 mm (0,9 / 2,0 / 3,0 mm) Kablo uzunluğu: isteğinize göre özelleştirilebilir
    Ekleme kaybı: ≤ 0,3 dB Dönüş kaybı: D 50dB
    Teslimat Süresi: 2-7 iş günü Ödeme vadeli: Peşin% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen% 70% dengesi

    SC PC 12 renkler fiber optik pigtail Çok modlu 0.9mm fiber optik kablo

    Açıklama

    Fiber optik pigtailler, tek modlu (renkli sarı) ve çok modlu (renkli turuncu) fiberlere ayrılabilir. Çok modlu fiber optik pigtailler, 62.5 / 125 mikron veya 50/125 mikron hacimli çok modlu fiber kablolar kullanır ve bir ucunda çok modlu fiber optik konektörlerle sonlandırır. Fiber optik pigtaillerde 10G çok modlu fiber kablolar (OM3 veya OM4) de mevcuttur.

    10G OM3 ve OM4 fiber optik pigtail'in ceket rengi genellikle aqua'dur. Tek modlu fiber pigtail kablolar, 9/125 mikron tek modlu fiber kablo kullanır ve bir ucunda tek modlu fiber konektörlerle sonlandırılır.

    Sonunda sonlandırıldı pigtail kablo konektörü farklı türlerine göre, LC fiber pigtail, SC fiber pigtail, ST fiber pigtail, FC fiber pigtail, MT-RJ fiber pigtail, E2000 fiber pigtail ve benzeri vardır. Farklı yapı ve görünümlerde, her birinin farklı uygulama ve sistemlerde kendi avantajları vardır.

    Uygulamalar:

    1, fiber optik iletişim sistemleri;
    2, fiber optik erişim ağı;
    3, fiber optik CATV.
    4, fiber optik test cihazları;
    5, fiber optik veri iletişimi;
    6, LAN

    Özellikler

    1. Yüksek tekrarlanabilirlik ve güvenilirlik
    2. Rekabetçi fiyat
    3. hızlı teslimat süresi
    4. Düşük ekleme kaybı

    Özellikler

    tip Standart, Usta
    stil LC, SC, ST, FC.MU, DIN, D4, MPO, SC / APC, FC / APC, LC / APC.MU / APC
    Dubleks MTRJ / Dişi, MTRJ / Erkek
    Fiber türü
    9/125 SMF-28 veya eşdeğer (Singlemade) OS1
    50/125, 62,5 / 125 (Çok modlu) OM2 ve OM1
    50/125, 10G (Çok modlu) OM3
    Kablo türü Tek Taraflı, Dubleks (Zipcord)
    .03.0mm, Φ2.0mm, Φ1.8mm
    .61.6mm PVC veya LSZH
    .90,9 mm, Φ0,6 mm tamponlu fiber PVC veya LSZH
    Parlatma Manner UPC, SPC, APC (8 ° ve 6 °)
    Ekleme Kaybı ≤ 0.1dB (Singlemode Master için)
    Sing 0.25dB (Tekli Standart için)
    Mult 0.25dB (Multimode için)
    JDS RM 3750 tarafından test edilmiştir
    Geri dönüş kaybı
    (Singlemode için)
    UPC ≥ 50dB
    SPC ≥ 55dB
    APC ≥ 60dB (typ.65dB)
    JDS RM3750 tarafından test edilmiştir
    Tekrarlanabilirlik
    ± 0.1dB
    Çalışma sıcaklığı -400C ila 850C
    Geometri Gereksinimi
    (Singlemode için)
    Yüksük Uç Yüzü Yarıçapı
    7mm ≤ R ≤ 12mm (APC için)
    10mm ≤ R ≤ 25mm (Standart)
    Apex Ofset ≤ 30 μm (Master için)
    Apex Ofset ≤ 50 μm (Standart)
    Undercut -50nm ≤ U ≤ 50nm
    DORC ZX-1 tarafından test edilmiştir

    Şirket tanıtımı

    Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

    Bizim ürün hattı: Patch Cord / Pigtails, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik bağlayıcı ... vb Ürünlerimiz yaygın Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

    Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş productionequipment, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye müşteriye sunmaktadır. Tüm müşterilerden yüksek itibar ve geri bildirim ile ürünler!

    Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!

    Ödeme süresi ve teslimat

    1. Ödeme: T / T, L / C, Paypal, Westen Birliği, Moneygram

    2.% 30 depozito peşin, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye.

    3. Paket: uluslararası standart paket (OPP TORBA + Karton Kutu)

    4. Teslim süresi: ödeme alındıktan sonra 2-7 iş günü (sizin miktarına göre).

    5. Garanti: 3 yıl (teslimattan sonra).

    6. Nakliye yöntemi: hava yoluyla (DHL, TNT, UPS, Fedex), deniz yoluyla (ihtiyaçlarınıza göre)

    Ana Ürünler

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler