Ana sayfa ÜrünlerFiber optik alıcı verici

Cisco Fiber Modülü Sfp Fiber Optik Alıcı-Verici 10G 850nm 300m SFP + Tek Modlu Tip

Cisco Fiber Modülü Sfp Fiber Optik Alıcı-Verici 10G 850nm 300m SFP + Tek Modlu Tip

  • Cisco Fiber Modülü Sfp Fiber Optik Alıcı-Verici 10G 850nm 300m SFP + Tek Modlu Tip
  • Cisco Fiber Modülü Sfp Fiber Optik Alıcı-Verici 10G 850nm 300m SFP + Tek Modlu Tip
Cisco Fiber Modülü Sfp Fiber Optik Alıcı-Verici 10G 850nm 300m SFP + Tek Modlu Tip
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: NEW LIGHT
Sertifika: CE , ISO , RoHS
Model numarası: MPO / MTP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + plastik kutu + karton kutu
Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına bağlıdır)
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
Yetenek temini: Ay başına 20000 adet
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Mod türü: Tek modu Hız: 10/100/1000M
veri hızı: 2.5G / 1.25G / 10G Sertifika: CE, ISO, RoHS TUV, EMC
mesafe: 20km Dalga boyu: 1310 / 1550nm
Güç: -3-9dBM Garanti: 3 Yıl
Çalışma sıcaklığı: 0-70 Uygulama: FTTH / FTTB / FTTX
Ürünler: cisco fiber modülü sfp fiber optik alıcı-verici 10G 850nm 300m SFP +
Vurgulamak:

Gigabit ethernet alıcı-verici

,

tek modlu fiber alıcı-verici

cisco fiber modülü sfp fiber optik alıcı-verici 10G 850nm 300m SFP +


Açıklama

1. SFP alıcı-vericiler, yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.

2. Alıcı verici, üç bölümden oluşur: bir FP lazer vericisi, bir trans-empedans ön amplifikatörü (TIA) ve MCU kontrol ünitesi ile entegre edilmiş bir PIN fotodiyot. Tüm modüller, sınıf I lazer güvenliği gereksinimlerini karşılar.

3. Vericiler SFP Çok Kaynaklı Sözleşme (MSA) ve SFF-8472 ile uyumludur. Daha fazla bilgi için lütfen SFP MSA'ya bakınız.

Özellikler

1 . İkili veri oranı.

2. 120 km'ye kadar iletim mesafesi

3. çift taraflı LC yuvası ile SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu

4. Dijital Teşhis İzleme:

Dahili Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon

5. SONET OC-24-LR-1 ile uyumlu

6. RoHS ile uyumlu

7. + 3.3V tek güç kaynağı

8. Çalışma durumu sıcaklığı:

Standart: 0 ila +70 ° C

Endüstriyel: -40 ila +85 ° C

Uygulamalar

1. Gigabit Ethernet

2. Kanal

3. Switch arayüzüne geçin

4. Anahtarlı arka panel uygulamaları

5. Yönlendirici / Sunucu arayüzü

6. Diğer optik iletim sistemleri

Uygun markalar

- Sfp modüllerinin her türlü seçeneği, sipariş verdiğinizde hangi markaların uygun fiyatlı olmasını istediğinizi belirtmek için uygun olabilir.

Ürün listesi

DDMI'siz SFP (155M / 622M / 1.25G / 2.125G / 2.5G / 4.25G)
RSFP-0385M-02 155m 850 AA 2KM SFP 0 ~ 70 850nm VCSEL
RSFP-0331M-02 155m 1310 AA 2KM SFP 0 ~ 70 FP (LED) + PIN
RSFP-0331S-L2 155m 1310 SM 20km SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-0331S-L4 155m 1310 SM 40KM SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-0355S-L8 155m 1550 SM 80km SFP 0-70 DFB + PIN
RSFP-1231S-L2 622M 1310 SM 20km SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-1231S-L4 622M 1310 SM 40KM SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2485M-S5 1.25 g 850 AA 550M SFP 0 ~ 70 VSCEL + PIN
RSFP-2431S-L2 1.25 g 1310 SM 20km SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-2431S-L4 1.25 g 1310 SM 40KM SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2455S-L6 1.25 g 1550 SM 60km SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2455S-L8 1.25 g 1550 SM 80km SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2455S-12 1.25 g 1550 SM 120km SFP 0 ~ 70 DFB + APD
RSFP-4885M-S3 2.125g / 2.5G 850 AA 300M SFP 0 ~ 70 VSCEL + PIN
RSFP-4831S-02 2.125g / 2.5G 1310 SM 2KM SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-4831S-L2 2.125g / 2.5G 1310 SM 20km SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-4855S-L6 2.125g / 2.5G 1550 SM 60km SFP 0 ~ 70 DFB + APD
RSFP-4855S-L8 2.125g / 2.5G 1550 SM 80km SFP 0 ~ 70 DFB + APD
DDMI ile SFP (155M / 1.25G / 2.125G / 2.5G / 4.25G)
RSFP-0385M-02D 155m 850 AA 2KM SFP 0 ~ 70 850nm VCSEL
RSFP-0331M-02D 155m 1310 AA 2KM SFP 0 ~ 70 FP (LED) + PIN
RSFP-0331S-L1D 155m 1310 SM 10km SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-0331S-L4D 155m 1310 SM 40KM SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-0355S-L8D 155m 1550 SM 80km SFP 0-70 DFB + PIN
RSFP-1231S-L2D 622M 1310 SM 20km SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-1231S-L4D 622M 1310 SM 40KM SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2485M-S5D 1.25 g 850 AA 550M SFP 0 ~ 70 VSCEL + PIN
RSFP-2431S-L2D 1.25 g 1310 SM 20km SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-2431S-L4D 1.25 g 1310 SM 40KM SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2455S-L6D 1.25 g 1550 SM 60km SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2455S-L8D 1.25 g 1550 SM 80km SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-2455S-12D 1.25 g 1550 SM 120km SFP 0 ~ 70 DFB + APD
RSFP-4885M-S3D 2.125g / 2.5G 850 AA 300M SFP 0 ~ 70 VSCEL + PIN
RSFP-4831S-02D 2.125g / 2.5G 1310 SM 2KM SFP 0 ~ 70 FP + PIN
RSFP-4831S-L2D 2.125g / 2.5G 1310 SM 20km SFP 0 ~ 70 DFB + PIN
RSFP-4855S-L6D 2.125g / 2.5G 1550 SM 60km SFP 0 ~ 70 DFB + APD
RSFP-4855S-L8D 2.125g / 2.5G 1550 SM 80km SFP 0 ~ 70 DFB + APD
RSFP-4855-12D 2.125g / 2.5G 1550 SM 120km SFP 0 ~ 70 DFB + APD
RSFP-4G85M-S5D 4.25 g 850 AA 500M SFP 0 ~ 70 VSCEL + PIN
RSFP-4G31S-02D 4.25 g 1310 SM 2KM SFP -20 ~ 85 FP + PIN
RSFP-4G31S-L1D 4.25 g 1310 SM 10km SFP 0 ~ 70 DFB + PIN





UYGULAMALAR

1. 10GBASE-BX, 10.3125 Gb / s'de

2. 10GBASE-BX 9,953 Gb / s'de



Ürün Tanımlaması


TRANSCOM'UN TS-SF-T12-02-2 10/100/1000 BASE-T Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri SFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) dayanmaktadır. IEEE Std 802.3'te belirtilen Gigabit Ethernet standartları ile uyumludurlar. 10/100/1000 BASE-Tphysical katman IC (PHY), tüm PHY ayarlarına ve özelliklerine erişim sağlayarak I2C üzerinden erişilebilir.

TS-SF-T12-02-2, 1000BASE-X otomatik anlaşmayla uyumludur, ancak bir bağlantı belirtme özelliğine sahip değildir (RX_LOS dahili olarak topraklanmıştır).


Daha fazla ürün









şirket tanıtımı

Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

Bizim ürün hattı: Patch Cord / Pigtails, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik bağlayıcı ... vb Ürünlerimiz yaygın Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet vermektedir.

Tüm müşterilerden yüksek itibar ve geribildirim ile ürünler!

Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!







Kalite kontrol






Paketleme detayları:

10 adet / anti-statik kutu, 40 adet / anti-statik kutu.

Tercih edilen taşıyıcı, lütfen bizi önceden bilgilendirin.

  • FedEx Gecelik: Teslimat için 1-3 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir.
  • DHL: Teslimat için 2-4 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, malların gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.


hizmetlerimiz

  • Kalp hizmetine "bire" kalp: Satış temsilcisi sadece beş müşteri için hizmet veriyor. Sizin için uzun süreli devam eden hizmetleri bekliyoruz, ama sadece bir ya da iki kez işbirliği değil.
  • Mükemmel satış sonrası servis: 24 saat belirlenmiş telefon numarası, e-posta ve müşteri yöneticisi
  • Uzun garanti: 3 yıl garanti. Kablo yapay hasarlı değilse, cilalayabilir veya ücretsiz olarak test edebiliriz. (ama navlun ödemek zorundasınız).



Ödeme

1. T / T /, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM, L / C.
2.% 30 depozito peşin, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye.







İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)