Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu OM4 3.0 SC SC Fiber Patch Kablo

Çok Modlu Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu OM4 3.0 SC SC Fiber Patch Kablo

    • Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM4  3.0 SC TO SC Fiber Patch Cable
    • Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM4  3.0 SC TO SC Fiber Patch Cable
  • Multi Mode Duplex Optical Fiber Patch Cord OM4  3.0 SC TO SC Fiber Patch Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light optical fiber patch cord
    Sertifika: CE, ISO ,RoHS
    Model numarası: LC / FC / SC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına bağlıdır)
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: Günde 12000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Çok Modlu Çift Yönlü Optik Fiber Bağlantı Kablosu OM4 3.0 SC - SC Fiber Bağlantı Kablosu Fiber türü: 50/125 OM4
    Modu: Çoklu mod Çekirdek türü: çift ​​yönlü veya 4/6/8/12/24 / 48'de çekirdek
    Kablo çapı: 2,0 mm Kablo uzunluğu: Özelleştirilebilir
    Ambalaj: Opp torba + karton kutu Ceket Malzemesi: PVC / LSZH
    OEM/ODM: Kabul edilebilir Kablo Rengi: Eflatun
    veri desteği: 100 gr

    Optik Fiber Patch Cord ürün adı:

    Çok Modlu Çift Yönlü Optik Fiber Bağlantı Kablosu OM4 3.0 SC - SC Fiber Bağlantı Kablosu

    Çok Modlu Çift Yönlü Optik Fiber Düzeltme Kablosu OM4 3.0 SC - SC Fiber Düzeltme Kablosu, her iki ucunda, CATV'ye, optik bir anahtara veya diğer telekomünikasyon ekipmanına hızlı ve kolay bir şekilde bağlanmasını sağlayan konektörlerle kaplı bir fiber optik kablodur.

    OM4 kablosu ayrıca aqua renktedir. Konektör ve kablo ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir. LC, SC, MPO / MTP, E2000 çok yaygın ve popülerdir.

    Optik Fiber Patchcord Özellikleri
    Simpleks veya dubleks veya çoklu fiber tertibatları
    Yükseltici veya Plenum dereceli, LSZH ve RoHS kabloları mevcut
    Düşük ekleme kaybı, IEC, TIA / EIA, Telcordia uyumlu
    Özel fiber optik kablo uzunlukları ve ceket renkleri
    Çeşitli elyaf tipleri ve dalga boyları, tipik 9/125 tek modlu, 50/125 modlu ve 62.5 / 125 modlu


    0,9 / 1,8 / 2,0 / 3,0 / mm dış çaplı fiber optik kablolar
    PC, UPC ve APC cila türleri
    İyi paketleme, rekabetçi fiyatlar ve çok hızlı teslimat
    % 100 geometri testi ve IEC temizleme testi mevcuttur
    Oem servisi mevcuttur

    Optik Fiber Bağlantı Kablosu Teknik Özellikleri

    Ürün adı Çok Modlu Çift Yönlü Optik Fiber Bağlantı Kablosu OM4 3.0 SC - SC Fiber Bağlantı Kablosu
    Elyaf Türü SM (G.652 / G.657A) AA (OM1 / OM2 / OM3 / OM4 / OM5)
    Ceket Malzemeleri LSZH / sertifikası mevcuttur / PVC
    Bağlayıcı Tipi SC / LC / ST / LC / MU / DIN / SMA / MTRJ / MPO / E2000
    Yüksük Malzemeler Seramik
    Dalga Boylarını Test Etme 1310 ± 30/1550 ± 30 nm 850 ± 30/1300 ± 30 nm
    Ekleme Kayıpları (dB) ≤ 0.25dB (PC / UPC / APC) ≤ 0.3dB (PC / UPC)
    Geri Dönüş Kaybı (dB) ≥50dB (PC / UPC)
    60dB (APC)
    ≥40dB (PC / UPC)
    exchangeability ≤ 0.2dB
    Kablo Grupları Pigtail / Tek Yönlü / Çift Yönlü / Fan-out Patchcord
    Çalışma Sıcaklığı (° C) -10 ~ + 70
    Depolama Sıcaklığı (° C) -40 ~ +85
    paket 1unit / çanta
    * Belirtilen tüm değerler konektörlerledir.


    optik fiber yama kablosu uygulamaları

    • CATV;
    • Aktif cihaz sonlandırma;
    • Telekomünikasyon ağları;
    • Metro;
    • Yerel bölge ağları;
    • Veri işleme ağları;
    • Test ekipmanı;
    • Öncül kurulum;
    • Geniş Alan Ağları
    bağlantı tipi SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2000, MPO / MTP, SMA ...
    Kablolar PVC / LSZH, OM1, OM2, OM3, OM4, Plenum (OFNP), Zırhlı
    Renk sarı, gri, gökyüzü mavi, turuncu, beyaz, siyah ...


    FQA:

    1. Q: üretici misiniz?

    Bir: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacağı için 1 adet sipariş önermiyoruz, böylece fiyat bütçenizden daha yüksek olacaktır.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük miktarlar çok rekabetçi fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    C: evet yapabiliriz, ancak boyut ve ağırlık nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu nedenle FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı spesifikasyonlarınızı ve miktarınızı bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyat iyi olacaktır. İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, neredeyse tozsuz atölye kapalı, Avrupa standart üretim. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanı.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun zamanı nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch kablosu için kurşun süresi 5000 adet için 2-3 iş günü olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda bulunmaktadır. Sizin için acil siparişler ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. S: Garantiniz nedir?

    A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ambalajınız nedir?

    C: Uluslararası bir ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz bir üreticiyiz, tüm ürünler OEM / OD M'yi kabul ediyor. Gizlilik Sözleşmesi'ni imzalayabiliriz.

    10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

    C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Ama navlun senin tarafýndan ödedi.

    Büyük değerli ürünler için, sipariş verdikten sonra ilk önce ücretsiz, numune ücreti ve navlun teklifini veremeyiz, numune ücreti iade edilir.

    11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. Bize ürün adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

    2. Gereksinimlerinizi öğrendikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla bir Proforma Fatura yapacağız.

    4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

    5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarlar için peşin% 50 depozito, teslimattan önce ödenen% 50 bakiye olabilir.

    Ambalaj referansı


    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler