Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Atlama Kablosu

SC UPC Fiber Optik Atlama Kablosu Veri İletim Şebekeleri için 12 Çekirdekli Fiber Pigail 0.9mm

SC UPC Fiber Optik Atlama Kablosu Veri İletim Şebekeleri için 12 Çekirdekli Fiber Pigail 0.9mm

SC UPC Fiber Optic Jumper Cables 12 Core Fiber Pigail 0.9mm For Data Transmission Networks

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: NewLight
Sertifika: IS09001-2008.ROHS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negoatiate
Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 paket
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: SC Fiber Parça pigtail Çapı: 0.9mm
Fiber türü: Simplex bağlayıcı: SC
Renk: farklı renk Uzunluğu: 3 metre

Veri iletim şebekeleri SC UPC 12 çekirdek elyaf pigail 0.9mm SC 12 çekirdek sektörü pigtail kullanır

Giriş:

fiber optik patch cord
1, FC, SC, LC, ST
2, PVC, LSZH kılıf
3. PC, UPCAPC parlatma
4. SM, MM, SX, DX isteğe bağlıdır.

LC / SC / FC / ST UPCAPC fiber optik patch cord SM & MM


Emreamadelikler:


- Tam özellikler, FC, SC, ST, LC, MTRJ, E2000, DIN, D4, SMA, vb.
- Tek Yönlü ve Çift Yönlü Montajlar mevcut
- Tek mod ve multimode kullanılabilir
- PC, UPC ve APC parlatma kullanılabilir
- PVC ve LSZH dış kılıf.

- Lif tipi: 9 / 125um, 50 / 125um, 62.5 / 125um., OM3
- Fiber optik OD: 0.9mm, 3.0mm, 2.0mm
- Çekirdek türü: SX, DX
- 0.9mm, 2.0mm ve 3.0mm kablo boyutu.
- İstek üzerine melez patch cordlar mevcuttur
- Fan-out mevcut (Şerit tipi / paket tipi)
- Pigtail mevcut
- Döngüsel kullanılabilir
- İstek üzerine özel uzunluklar
- Sevkiyat öncesi% 100 test edilmiştir

Uygulamalar:


-Telekomünikasyon şebekeleri
-Data iletimi ağları
-Bilgisayar ağları (Gigabit Ethernet, SoNet, vb.)
Kablolama sistemi
-Fiber fiber optik iletim cihazlarının bağlantıları
Optik iletim sistemlerinin -ODF
-FTTX uygulamaları

Özellikler:


-Tek mod:
Ekleme Kaybı: <= 0.3dB
Geri Döndürme Kaybı (R.L) UPC> = 50dBAPC> = 60dB
Çalışma Sıcaklığı. Aralık (derece C): -40 ~ 80º C
-Multimode:
Ekleme Kaybı: PC <= 0.3dB
Çalışma Sıcaklığı. Aralık (derece C): -40 ~ 80º C

Sipariş Seçenekleri:

Bağlayıcı türü SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU MTRJ, vs
Polonya UPC, APC, PC
Kablo türü Simplex, Dupleks düz, Çift Yönlü Ters
Lif SM (G652), 62.5 / 125um, 50 / 125um, OM2, OM3 SM (G655)
Kablo ceketi Kalkan, heyetinden, LSZH
Kablo Çapı 3.0 mm, 2.0 mm, 0.9mm, vs
Kablo uzunluğu Metre cinsinden uzunluk

Tür:

* Bağlantı tipi: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, vb.

* Parmak uç yüzeyi: PC, UPC, APC, vb.

* Elyaf türü: tek modlu, polarizasyon bakım fiber optik, multimode 50/125, mutimode 62.5 / 125, vb.

* Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, vb.

* Bağlanan fiber sayısı: tek çekirdekli konektör, çift çekirdekli konektör ve çok çekirdekli konektör.

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Michael

Tel: 0086-15818525640

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)