Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Atlama Kablosu

Kolay Kurulum SC TO SC Fiber Parça Kablosu Tek Model 3.0mm Çap 1 Metre Uzunluk

Kolay Kurulum SC TO SC Fiber Parça Kablosu Tek Model 3.0mm Çap 1 Metre Uzunluk

Easy Instalation SC TO SC Fiber Patch Cable Single Model 3.0mm Diameter 1 Meter Length

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: NewLight
Sertifika: IS09001-2008.ROHS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negoatiate
Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 paket
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: SC SC Fiber Parça Kablosu Çapı: 3.0mm
Fiber türü: Simplex bağlayıcı: SC-SC
Renk: Sarı Uzunluğu: 3 metre

SC / UPC'den SC / UPC'ye Fiber Optik Atlama kablosu çapları 3,0 mm 1 metre uzunluk Tekli model

Hızlı ayrıntılar:

1. SC Optik Fiber Takma Kablosu / Pigtail
2. Simpleks, duplex.Mode: SM, MM
3. Parlatma: PC / UPC / APC
3.% 100 test, kaliteli, hızlı teslimat
Ürün Açıklaması: SC Optic Fiber Patch Cord / Pigtail
Fiber Optik Yama kabloları, düşük ekleme kaybı ve geri dönüş kaybına sahip ultra güvenilir bileşenlerdir. Seçiminiz simplex veya duplex kablo yapılandırması ile birlikte gelir ve IEC, Telcordia GR-326-CORE Standardına uymak için yapılır.


Çevresel Güvenilirlik Testi


Delikli kabloların performansı optik karakteristikler, titreşim testi, termal çevrim, darbe direnci, tuz spreyi erozyonu, termal yaşlanma, nem direnci ve diğer testlerde IEC standartları, GR-326-CORE'yi karşılamak üzere dikkatle tasarlanmıştır.


Temel Özellikler


1. Düşük takma / geri dönüş kaybı
2. Çeşitli konnektör türleri mevcuttur
3. Kolay kurulum
4. Çevreye kararlı


Emreamadelikler & Sipariş:


1.Full specifications, FC, SC, ST, LC, MTRJ vb.
2.Simplex ve Dubleks montajları mevcut
3.Singlemode ve multimode mevcut
4.PC, UPC ve APC parlatma kullanılabilir
5.PVC ve LSZH dış kılıf.
6.0.9mm, 2.0mm ve 3.0mm kablo boyutu
7.Girişli patch cordlar istek üzerine temin edilebilir
8.Fan-out mevcut (Şerit / paket)
9.Pigtail mevcut
10. Döngüsel kullanılabilir
11.Özelleştirilmiş uzunluk

Mekanik özellikler

Değiştirilebilirlik (dB): ≤ 0.1

Titreşim (dB): ≤ 0.1 (5 ila 50Hz, 1.5mm)

Çekme mukavemeti (dB): ≤ 0.1 (0 ila 15Kg çekme)

Yüksek sıcaklık ≤ 0,2 dB (50 saat boyunca + 85 ° C)

Düşük sıcaklık ≤ 0,2 dB (50 saat için -40 ° C)

Sıcaklık döngüsü ≤ 0,2 dB (-40 ° C ila 85 ° C, 5 çevrim)

Nem ≤ 0,2 dB (-25 ° C ~ 65 ° C,% 93)

Uygulama:

Sinyal aktarımı ve veri iletimi

Telekomünikasyon ağı, yerel alan ağı (LAN), metropolitan alan ağı, fiber optik iletişim sistemleri

Fiber optik test ekipmanları / enstrümantasyonu

Optik fiber CATV (kablo televizyonu), fiber optik sensörler

Fiber optik geniş bantlı ev, evdeki FTTH fiber

Fiber optik patch paneller, raf ve duvara montaj fiber optik kablo sistemi

Sipariş Seçenekleri:

Bağlayıcı türü SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU MTRJ, vs
Polonya UPC, APC, PC
Kablo türü Simplex, Dupleks düz, Çift Yönlü Ters
Lif SM (G652), 62.5 / 125um, 50 / 125um, OM2, OM3 SM (G655)
Kablo ceketi Kalkan, heyetinden, LSZH
Kablo Çapı 3.0 mm, 2.0 mm, 0.9mm, vs
Kablo uzunluğu Metre cinsinden uzunluk

Tür:

* Bağlantı tipi: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, vb.

* Parmak uç yüzeyi: PC, UPC, APC, vb.

* Elyaf türü: tek modlu, polarizasyon bakım fiber optik, multimode 50/125, mutimode 62.5 / 125, vb.

* Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, vb.

* Bağlanan fiber sayısı: tek çekirdekli konektör, çift çekirdekli konektör ve çok çekirdekli konektör.

Şartname:

Bağlayıcı SC'den SC'ye Ceket kokusu 3.0mm
Fiber Modu 9/125 | mm Ceket rengi Sarı
Polonya UPC - UPC dalga boyu 1310/1550
Lif Türü Simpleks Ceket Malzemesi PVC
Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 70 ℃ Depolama sıcaklığı -45 ~ 85 ℃
Polarite A (Tx) ila B (Rx) Fiber Sınıfı G652D

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Michael

Tel: 0086-15818525640

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)