Ana sayfa Ürünlerfiber optik konektörler

Kompakt Tasarım FC To SC Fiber Optik Kablo Konnektörleri Erkek Dişi Test Cihazları için

Kompakt Tasarım FC To SC Fiber Optik Kablo Konnektörleri Erkek Dişi Test Cihazları için

    • Compact Design FC To SC Fiber Optic Cable Connectors Male Female For Test Equipment
    • Compact Design FC To SC Fiber Optic Cable Connectors Male Female For Test Equipment
  • Compact Design FC To SC Fiber Optic Cable Connectors Male Female For Test Equipment

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 200PCS
    Fiyat: Negotiate
    Ambalaj bilgileri: paket başına 10 ad
    Teslim süresi: 2 hafta içinde
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
    Yetenek temini: 10000 adet/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Renk: Mavi kırmızı Malzeme: Plastik
    bağlayıcı: FC-SC Modeli: Singlemode
    Lehçe: UPC Adı: FC-SC adaptörü

    Test ekipmanları FC to SC'yi kullanır Optik fiber adaptör Fiber Optik Konektör FC-SC Erkek-Dişi

    Uygulama:


    * CATV,

    * Telekomünikasyon şebekeleri,

    * Test ekipmanı,

    * Metro,

    * Yerel Alan Ağları (LAN'lar),

    * Veri işleme ağları

    Özellikler:


    * Düşük giriş kaybı ve geri yansıma kaybı
    * Yüksek hassasiyetli hizalama
    * Nikel kaplı pirinç gövde
    * Plastik gövde
    * Gövde şekli ve kılıf malzemesinin seçimi
    * Kompakt tasarım

    Kullanılabilirlik:


    * SC - ST - SC - FC - FC - ST - LC - FC
    * LC - SC - DIN - FC - DIN - SC

    Özellikler:


    Ekleme Kaybı <0,20 dB
    * Dayanıklılık <0.20 dB tipik değişim, 1000 çift
    * Çalışma Sıcaklığı: -40 ila + 80C

    karakteristik SM, MM
    Bağlayıcı türü FC / SC / ST / LC / MU / MT-RJ / ESCON / E2000
    Çapı (mm) 0.9,2.0,3.0
    Parlatma derecesi SM PC MM PC UPC APC
    Ekleme kaybı ≤0.3dB ≤0.4dB ≤0.2dB ≤0.3dB
    Geri dönüş kaybı ≥40dB ≥50dB ≥ 65dB
    değiştirilebilirliği ≤0.2dB
    Tekrarlanabilirlik ≤0.2dB
    Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85


    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michael

    Tel: 0086-15818525640

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)