Ana sayfa Ürünlerhızlı derleme bağlayıcı

FTTH SC Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı Tek Modlu Plastik Malzeme Saha Yüklenebilir

FTTH SC Fiber Optik Hızlı Bağlayıcı Tek Modlu Plastik Malzeme Saha Yüklenebilir

    • FTTH SC Fiber Optic Fast Connector Single Mode Plastic Material Field Installable
    • FTTH SC Fiber Optic Fast Connector Single Mode Plastic Material Field Installable
  • FTTH SC Fiber Optic Fast Connector Single Mode Plastic Material Field Installable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 200PCS
    Fiyat: Negotiate
    Ambalaj bilgileri: paket başına 10 ad
    Teslim süresi: 2 hafta içinde
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
    Yetenek temini: 10000 adet/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Renk: Mavi, siyah Malzeme: Plastik
    bağlayıcı: SC Modeli: Singlemode
    Lehçe: UPC Adı: SC hızlı adaptör

    FTTH SC Tek Modlu Fiber Konnektörler, Sahadan Yüklenebilir SC UPC Fiber Bağlayıcı

    FTTH SC UPC Optik fiber kaplı tel SC UPC optik test ekipmanları kullanımı için hızlı bağlantı

    Özellik:

    1. FTTH projesi kullanılabilir
    2. Saha kurulabilir
    3. 0.15dB'den daha az kayıp ekle
    4. Metal V-şekilli boşluk, yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır
    5. Kurulum 1 dakikadan az
    6. Güvenilir ve üstün optik performans
    7. Kablo Çekme testi Telcordia GR-326-COR ile uyumludur

    Uygulama:

    1. Dağıtım çerçeveleri
    2. Fiber ağların bakım veya acil durum restorasyonu
    3. Yama panelleri
    4. FTTH Satış Noktaları
    5. Saha kelimesi

    Şartname:

    MADDE Teknik parametreler
    Için geçerli

    Damla kablo / kapalı kablo

    0.9mm Sıkı Tampon Fiber, 2.0mm, 3.0mm Bırak Kablosu

    Optik fiber çapı

    SM (9/125), MM (50/125, 62.5 / 125)

    125μm (657A ve 657B)

    Sıkı tampon çapı 250um
    Fiber modu Tek mod
    Operasyon zamanı Yaklaşık 100s (fiber kesim)
    Zarar ekle ≤ 0.3dB (1310nm ve 1550nm)
    Geri dönüş kaybı > 50db (PC),> 55db (UPC),> 65db (APC)
    Çıplak lifin sabitleme mukavemeti > 5 N
    Çıplak fiber tutucunun sabitleme mukavemeti > 10 N
    Gerilme direnci > 50 N
    Sıcaklığı kullanarak -40 ~ 75 ° C
    On-line çekme mukavemeti (20 N) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
    Mekanik dayanıklılık (500 kez) IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB
    Bırakma testi (düşme yüksekliği 4m, yön başına bir kez, tamamen 3 kez) IL ≤ 0.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michael

    Tel: 0086-15818525640

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)