Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Atlama Kablosu

FTTH SC APC Yama Kablosu, 2.0mm / 3.0mm Tek Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Kablosu

FTTH SC APC Yama Kablosu, 2.0mm / 3.0mm Tek Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Kablosu

FTTH SC APC Patch Cord , 2.0mm / 3.0mm Single Mode Duplex Fiber Optic Cable

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: NewLight
Sertifika: IS09001-2008.ROHS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negoatiate
Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 paket
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: SC SC fiber patch cord Çapı: 2.0mm
Modeli: Tek bağlayıcı: SC-SC
Renk: Sarı Uzunluğu: 3 metre

SC APC 3M Tek modlu dubleks fiber optik patchcord kablosu SC 2.0mm veya 3.0mm FTTH fiber optik köprü kablosu

Özellikler

Şartname birim FC, SC, LC / Zırhlı Kablolar ST, MU MT-RJ, MPO E2000
Tek mod Çok modlu Tek mod Çok modlu Tek mod Çok modlu Tek mod
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Ekleme kaybı dB ≤2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Geri dönüş kaybı dB ≥550 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
dalga boyu mil 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510
değiştirilebilirliği dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Titreşim dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75 -40 ~ 75
Depolama sıcaklığı -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85 -45 ~ 85
Kablo çapı aa φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9 φ3.0, φ2.0, φ0.9

Özellikleri

1) Konektör tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2) Parmaklık Uç yüzü: PC, UPCAPC
3) Temel Tür: Tek mod (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)
4) Kablo Adedi: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores ...
5) Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
6) Kablo uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş
7) Kablo tipi: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum, Zırhlı

Özellikler

Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
İyi değiştirilebilirlik İyi Mukavemet
Yüksek sıcaklık kararlılığı
CE, RoHS, FCC

Uygulamalar


CATV
Optik fiber iletişim sistemleri
Optik fiber veri iletimi
Bina ağı erişimi
Kablo sistemi, ODF
FTTX uygulamaları



İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)