Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

Çok Modeli 9/122 Çift Yönlü Optik Fiber Parça Kordonu, iyi bir Değiştirilebilirliğe Sahip LC SC

Çok Modeli 9/122 Çift Yönlü Optik Fiber Parça Kordonu, iyi bir Değiştirilebilirliğe Sahip LC SC

    • Multi Model 9 / 125 Duplex Optical Fiber Patch Cord LC SC With Good Interchangeability
    • Multi Model 9 / 125 Duplex Optical Fiber Patch Cord LC SC With Good Interchangeability
    • Multi Model 9 / 125 Duplex Optical Fiber Patch Cord LC SC With Good Interchangeability
  • Multi Model 9 / 125 Duplex Optical Fiber Patch Cord LC SC With Good Interchangeability

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: NewLight
    Sertifika: IS09001-2008.ROHS

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: Negoatiate
    Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 paket
    Teslim süresi: 3-5 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 10000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: LC SC fiber bağlantı kablosu Çapı: 2.0mm
    Modeli: Tek bağlayıcı: LC-SC
    Renk: Sarı Uzunluğu: 3 metre

    LC-SC Çok Modlu 9/125 Dubleks Optik fiber patch cord APC polis konektörü PVC Sarı kablo

    Şartname:

    Bağlayıcı LC / SC Ceket kokusu 2.0mm
    Fiber Modu 9/125 | mm Ceket rengi Sarı
    Polonya APC'den APC'ye dalga boyu 1310/1550
    Lif Türü dubleks Ceket Malzemesi PVC
    Ekleme kaybı ≤0.3dB değiştirilebilirliği ≤0.2dB
    Geri dönüş kaybı ≥50dB Titreşim ≤0.2dB
    Çalışma sıcaklığı -40 ~ 75 ℃ Depolama sıcaklığı -45 ~ 85 ℃
    Polarite A (Tx) ila B (Rx) Fiber Sınıfı

    G652D

    Seçenekler (Kullanıcıların içeriğini belirlemesi gerekir)

    * Optik fiber özellikleri

    * Uç yüz şekli

    * Optik kablo yapısal biçimi

    * Yama kablosu uzunluğu

    * Konektör tipi

    * Diğer istek içeriği

    Açıklama:

    Optik patch cord optik kablo her iki ucunda optik konektör fişi (bir uçta pigtail olarak adlandırılır) dahil olmak üzere optik kablo aktif bağlantı elde etmek için kullanılan optik bileşenlerden biridir.Optik fiber patch cord uzun mesafe ve lokal olarak kullanılır optik iletim şebekesi, veri iletimi ve özel şebeke ve çeşitli test ve kontrol sistemi. Optik patch cord, çoklu işleme prosesleri yoluyla hassas aletlerle ince zımparalama işlemidir ve düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı, iyi tekrarlanabilirlik hakimdir ve çeşitli optik cihazlarda ve fiber optik iletişim sisteminde yaygın olarak kullanılabilir.

    Parametreler:

    Konektör tipi FC, SC, ST, LC, MU
    Tek mod Çok modlu
    uç yüzünü PC UPC APC PC
    Ekleme kaybı (dB) ≤0.30 ≤0.30
    Değiştirme kapasitesi (dB) ≤0.20 ≤0.20
    Tekrarlanabilirlik (dB) ≤0.10
    Dönüş kaybı (dB) ≥45 ≥50 ≥60 ≥35
    Çekirdek / Kaldım çapı 9/125 50/125 veya 625,5 / 125
    dayanıklılık > 1000
    Çalışma sıcaklığı -25 ~ + 80 derece

    Özellikler

    * İyi çok yönlülük ve değiştirilebilirlik

    * İstikrarlı ve güvenilir bağlantı ve yüksek tekrarlanabilirlik

    Düşük giriş kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michael

    Tel: 0086-15818525640

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler