Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Şirket Haberleri

Sertifika
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
hakkında en son şirket haberleri Koaksiyel Kablo Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Koaksiyel Kablo Hakkında Bilmeniz Gerekenler

[2024-06-12 15:32:37]
Koaksiyel Kablo Nedir? Koaksiyel kablo, bazen koaksiyel kablo olarak da bilinir, bir noktadan diğerine radyo frekansı (RF) sinyalleri ileten bir elektrik kablosudur.Teknoloji 20. yüzyılın başından beri var.Bu kablolar, dayanıklılıkları ve kurulum kolaylığı sayesinde evlere ve işletmelere uydu anten ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri RJ45 yama paneli nedir?

RJ45 yama paneli nedir?

[2024-05-16 09:12:55]
RJ45 bakır yama paneli, fiber yama paneli ile farklı olarak, Cat5e, Cat6, Cat6a ve Cat7 gibi kalkanlı ve kalkansız bakır kablolar için tasarlanmıştır.Genellikle gelen ve giden Ethernet kablolarını bağlamak ve yönetmek için portlar içeren monte edilmiş bir donanım montajı olarak yerel alan ağında ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri RJ45 Renk Kodları Açıklandı

RJ45 Renk Kodları Açıklandı

[2024-04-25 16:37:59]
RJ45 Bağlantıları Ethernet Kablosu - Stranded & Solid NEWLIGHT'ten gelen RJ45 konektörleri, katı ve ipli Ethernet kablolarını sonlandırmak için tasarlanmıştır.Bizim Ethernet RJ45 konektörleri hem erkek hem de kadın versiyonlarında mevcuttur. RJ45 Ethernet kablosu konektörleri, kabloyu yerinde tutan ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri Kablolar için PIMF, LSZH, PIMF ve AWG kısaltmalarının farkı nedir?

Kablolar için PIMF, LSZH, PIMF ve AWG kısaltmalarının farkı nedir?

[2024-04-10 10:37:06]
PIMF, LSZH, PIMF ve AWG kısaltmalarının farkı nedir? New light optics technology limited, hem PIMF hem de LSZH normuna sahip kabloları satar. Dahası, AWG ne anlama gelir ve anlamı nedir? PIMF New Light Optics Technology Limited, kabloları PIMF Norm ile satar. Bu, 'Pair In Metal Foil'in kısaltmasıdır ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri UTP, S/UTP, FTP, STP ve SFTP Nedir?

UTP, S/UTP, FTP, STP ve SFTP Nedir?

[2024-04-02 14:12:23]
UTP, S/UTP, FTP, STP ve SFTP Nedir? Bakır kablolama söz konusu olduğunda, kablonun sahip olmasını istediğiniz koruma seviyesini seçmek, kafa karıştırıcı kısaltmalar ve kafa karıştırıcı endüstri teknolojisi ile mayın tarlası olabilir.En yaygın terimlerin anlamını anlamanıza yardımcı olmak için bu ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri Gevşek Tüp Elyaf Nedir?

Gevşek Tüp Elyaf Nedir?

[2023-04-26 11:04:57]
Sıkı Tamponlu Elyaf Nedir? Sıkı tamponlu, bir elyaf çekirdeğin etrafındaki Kevlar yünü gibi aramid ipliği ifade eder.İki katmandan oluşan dış akrilat kaplama, elyafın hem çekirdeğini hem de kaplamasını korumak için silika elyaf çekirdeğini sıkıca çevreler.Genellikle 900μm tamponlu fiber çekirdeklerl... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri 400G MTP/MPO Kabloları Verimli Bağlantıyı Nasıl Sağlar?

400G MTP/MPO Kabloları Verimli Bağlantıyı Nasıl Sağlar?

[2023-04-14 15:30:12]
400G MTP/MPO Kabloları ve Alıcı Vericileri Optik alıcı-verici bağlantısı için çok damarlı konektörlü MTP/MPO kabloları kullanılır.400G MTP/MPO kabloları için 4 farklı uygulama senaryosu vardır. Yaygın MTP/MPO yama kabloları arasında 8 fiber, 12 çekirdekli ve 16 çekirdekli bulunur.8 çekirdekli veya ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri Fiber Renk Kodunu Nasıl Öğrenirsiniz? TIA-598-C

Fiber Renk Kodunu Nasıl Öğrenirsiniz? TIA-598-C

[2023-03-23 09:58:57]
Genel Bilgiler NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED, ABD endüstri standardı tekrar eden 12 renkli diziyi kullanır.Kablolar 12 birimin üzerine çıktığında renkler tekrarlanır ancak birimleri ayırt etmek için bir şerit kullanılır. 12'den fazla fiber içeren tampon tüpleri için iki renk şeması vardır: • ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri G652 ve G655 Tek Modlu Fiber: Fark Nedir?

G652 ve G655 Tek Modlu Fiber: Fark Nedir?

[2023-03-03 17:03:27]
Tek Modlu Fiber: G655 Nedir? G655, sıfır olmayan dağılım kaydırmalı fiber (NZDSF) olarak bilinir, çünkü 1550 nm dalga boyundaki dağılım sıfıra yakındır ancak sıfır değildir.Ayrıca A, B ve C olmak üzere üç alt kategoriye ayrılmıştır.İki tip NZDSF vardır: (+D)NZDSF ve (-D)NZDSF, dağılımı sırasıyla ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri Mpo yama kablosu nedir?

Mpo yama kablosu nedir?

[2023-02-22 16:56:24]
Optik fiber yama kabloları, iki optik alıcı-vericiyi birbirine bağlayan kablolardır.Genellikle sunucuları, anahtarları ve yönlendiricileri bağlamaya yardımcı oldukları bir veri merkezi veya telekom odasına kurulurlar.Mefiberoptic, hem iç hem de dış mekan kurulum uygulamaları için ihtiyaçlarınızı kar... Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|