Mesaj gönder
Ana sayfa

NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Fabrika turu

Sertifika
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Çin NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED Sertifikalar
Müşteri yorumları
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  New Light, tüm hattaki her bir fiber bağlantı kablosunun performansının değerini gerçekten anlıyor.New Light'ın sağladığı her kablo, performansını kanıtlamak için programlama ve kapsamlı bir dizi platform tanılama testinden geçmelidir.

  Test merkezimizde, müşterilerimizin kabloları üstün kalitede almalarını sağlamak için personelden tesislere - profesyonel olarak eğitilmiş personel ve gelişmiş test tesisleri - her ayrıntıya önem veriyoruz.

   

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 0

   

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 1

   

 • OEM / ODM

  New Light, farklı endüstrilerdeki müşterilere en kapsamlı fiber optik ürün yelpazesini ve neredeyse on yıllık tecrübesiyle profesyonel teknoloji desteğini sunar.
  Profesyonel bir fiber optik satıcısı olarak, en iyi çözüm için müşterinin gereksinimlerine göre Patch Cord, Pigtail ve Fiber Stub için üretim hattı, proses eğitimi ve eksiksiz proses belgeleri sağlayabiliriz.

  Fiber optik endüstrisindeki yılların tecrübesi ile fabrikamız 2000 metrekareden fazla ve 15'ten fazla tozsuz üretim hattına sahiptir.Yaklaşık 200 iyi eğitimli personel ve mühendis gururlu ürünlerimize katkıda bulunuyor.Fiber optik kablo için 5 üretim hattımız, 2 yüksek standart MPO / MTP jumper montaj hattımız, standart jumper için 8 üretim hattımız bulunmaktadır.

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 0

   

  Başlıca ürünlerimiz: Optik Fiber Bağlayıcı, Fiber Kablo, Fibra Patchcord, Fiber adaptör, Fiber WDM, PLC Splitter ve diğer optik pasif temel cihazlar.Yeni Işık ürünleri ve çözümleri 4G / 5G, Telekom, Veri Merkezi, Bulut Bilişim'de yaygın olarak kullanılmaktadır. endüstri ve diğer alanlar

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 1

 • Ar-Ge

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED, Ar-Ge, üretim, pazarlama ve fiber optik ürünlerin servisini sağlayan dünyanın önde gelen pasitik cihaz oem / odm üreticisidir.
  New Light, "Yüksek kaliteli üretim" kavramına uzun zamandır bağlı kalmıştır ve optik iletişim endüstrisinde uluslararası düzeyde rekabet edebilmeye çalışmaktadır. Kendisini, endüstride en son teknolojilerin geliştirilmesine öncülük eden optik pasif cihazların üreticisi olmaya adamıştır ve küresel veri kullanıcılarına hizmet sunmayı ve endüstri ve toplum için değer yaratmayı bir onur olarak kabul ediyor.

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 0

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 1

  NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED fabrika üretim hattı 2

   

   

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Mrs. Alice

Tel: 0086-13534063703

Faks: 00-86-85242074

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)