Ana sayfa Ürünler

Fiber Optik Atlama Kablosu

iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
iyi kalite Fiber Optik Atlama Kablosu satış için
Biz çok firma, yüksek kalite, hızlı teslimat süresi ve çok iyi bir hizmet işbirliği memnuniyetle karşıladı.

—— Filipe Augusto.Marcelo

Aramızda uzun süre işbirliği yaptığınızdan emin olunan hizmet ve ürünlerinizle her zaman memnuniyet duyarız.

—— Eric Charles

Şirketinizin OEM servisi çok iyidir!

—— Pham Huu Thang

kablo malzemesi çok iyi kalitede

—— Abdule

Ben sohbet şimdi

Fiber Optik Atlama Kablosu

(29)
Çin Uniboot çekerek Aqua kablo LC Konektörü Fiber Optik Jumper Kabloları 3 Metre 50/125 2.0 Çapı Fabrika

Uniboot çekerek Aqua kablo LC Konektörü Fiber Optik Jumper Kabloları 3 Metre 50/125 2.0 Çapı

Uniboot çekerek Aqua kablo LC Konektörü Fiber Optik Jumper Kabloları 3 Metre 50/125 2.0 Çapı LC küçük boyutlu bir faktör (SFF) konektörüdür ve yüksek yoğunluklu uygulamalar için idealdir. Duvarın Arkasında (BTW... Read More
2019-05-27 09:48:45
Çin Aqua Renkli OM3 Fiber Optik Jumper Kabloları Tip Konnektörleri Çeken LC Dubleks Fabrika

Aqua Renkli OM3 Fiber Optik Jumper Kabloları Tip Konnektörleri Çeken LC Dubleks

aqua renk OM3 fiber optik atlama kabloları çekme tip konnektörlü LC dupleks Çekmeli tip konektör yeni tasarlanmış bir üründür ve müşterilerden çok iyi bir ün kazanmıştır ve piyasada çok polülerdir. Konektörün ... Read More
2019-05-24 18:04:03
Çin Çekme Tipi UNIBOOT LC Fiber Optik patch kablosu Çok Modlu Çift Yönlü OM3 - 150 LSZH Malzemesi Fabrika

Çekme Tipi UNIBOOT LC Fiber Optik patch kablosu Çok Modlu Çift Yönlü OM3 - 150 LSZH Malzemesi

Çekme Tipi UNIBOOT LC Fiber Optik patch kablosu Çok Modlu Dubleks OM3 - 150 LSZH Malzemesi Çekme tipi Uniboot konektörü şu anda pazarda yeni ve çok sıcak bir satış şeklidir. 1U dağıtım kutusundan ve ekipmanın ... Read More
2019-05-24 17:45:54
Çin SC - LC Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Jumper Kabloları OM3 - 300 Aqua Renkli Fabrika

SC - LC Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Jumper Kabloları OM3 - 300 Aqua Renkli

SC - LC çok modlu çift yönlü OM3 - 300 aqua renkli optik fiber kablo Normal çift yönlü yama kablosu LC konektörünün klipsi olacaktır, ancak SC konektörünün üzerinde klipsi yoktur, klibi bir SC konektörüne ... Read More
2019-05-24 17:25:06
Çin SC UPC Fiber Optik Atlama Kablosu Veri İletim Şebekeleri için 12 Çekirdekli Fiber Pigail 0.9mm Fabrika

SC UPC Fiber Optik Atlama Kablosu Veri İletim Şebekeleri için 12 Çekirdekli Fiber Pigail 0.9mm

Veri iletim şebekeleri SC UPC 12 çekirdek elyaf pigail 0.9mm SC 12 çekirdek sektörü pigtail kullanır Giriş: fiber optik patch cord 1, FC, SC, LC, ST 2, PVC, LSZH kılıf 3. PC, UPCAPC parlatma 4. SM, MM, SX, DX ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Çin 3M SC Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu, LAN için Açık FTTH Bırakma Kablosu Fabrika

3M SC Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu, LAN için Açık FTTH Bırakma Kablosu

SC UPC 3M Açık FTTH Damla Delikli Patch Kablosu SC Tekli Modlu Simpleks Siyah renk Şartname Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB Dönüş kaybı: ≥55dB dayanıklılık; ≥1000 kez Çalışma sıcaklığı; -40 ~ 80 ° Çalışma dalga boyu: ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Çin Dış Mekan FC UPC 3M Fiber Optik Atlama Kabloları Telekomünikasyon Şebekeleri için Fabrika

Dış Mekan FC UPC 3M Fiber Optik Atlama Kabloları Telekomünikasyon Şebekeleri için

FC UPC 3M Açık FTTH Damla Delikli Yama Kablosu FC PC Tekli Moda Simpleks Siyah renk Şartname Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB Dönüş kaybı: ≥55dB dayanıklılık; ≥1000 kez Çalışma sıcaklığı; -40 ~ 80 ° Çalışma dalga boyu: ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Çin 200M Açık Fiber Optik Atlama Kablosu Tekli Modlu Simpleks G657A FC FC Fiber Optik Kablosu Fabrika

200M Açık Fiber Optik Atlama Kablosu Tekli Modlu Simpleks G657A FC FC Fiber Optik Kablosu

200M Açık FC / UPC-FC / UPC FTTH Damla Delikli Kablo Tekli Kod Simplex G657A Siyah renk Şartname Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB Dönüş kaybı: ≥55dB dayanıklılık; ≥1000 kez Çalışma sıcaklığı; -40 ~ 80 ° Çalışma dalga boyu... Read More
2018-04-13 15:08:24
Çin 500 Metre SC UPC 2 Çekirdekli Tek Mod Fiber Optik Kablo Tek Modlu Dubleks G657A Fabrika

500 Metre SC UPC 2 Çekirdekli Tek Mod Fiber Optik Kablo Tek Modlu Dubleks G657A

500 metre Açık SC UPC 2 Çekirdek FTTH Açılan Düzeltme Kablosu SC Tekli Kod Dupleks G657A Siyah renk Şartname Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB Dönüş kaybı: ≥55dB dayanıklılık; ≥1000 kez Çalışma sıcaklığı; -40 ~ 80 ° Çalı... Read More
2018-04-13 15:08:24
Çin 100M SC Simplex FTTH Fiber Optik Atlama Kablosu Tekli Modem Dış Mekan için Simpleks G657A Fabrika

100M SC Simplex FTTH Fiber Optik Atlama Kablosu Tekli Modem Dış Mekan için Simpleks G657A

100M Dış Mekan SC Simplex FTTH Bırakma Yama Kablosu SC Tekli Modlu Simplex G657A Siyah renk özellik Telekomünikasyon ağları için uygundur Tür: FC, SC, ST, MU, LC, MTRJ, MPO, SMA, E2000, DIN Yüksek dayanıklılık ... Read More
2018-04-13 15:08:24
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|