Ana sayfa ÜrünlerMPO Kaset Modülü

Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP

Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP

  • Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP
  • Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP
  • Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP
Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New light
Sertifika: ROHS ;ISO9001
Model numarası: 24 bağlantı noktası MPO
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 parça
Fiyat: USD 68-120 set
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
Teslim süresi: 2-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 10000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı: MPO / MTP Bağlayıcı Tipi: MPO/SC
Çalışma sıcaklığı: -40℃ ~ +80℃,40~+85 Ekleme kaybı: Standart Kayıp ve Elit
tip: Çok modlu Garanti: 1 yıl
Malzeme: Plastik ve Alüminyum alaşımı dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
Kapasite: SC Maks 12 çekirdek/LC Maks 24 çekirdek
Vurgulamak:

24f Dizi MPO Kaset Modülü

,

SM MM MPO Kaset Modülü

,

MPO MTP Fanout Kaset Modülü

Düşük kayıplı SM / MM 24 fiber dizisi elit MPO / MTP Fanout kaset modülü

 

MPO / MTP Fanout kaset modülünün açıklaması


MPO / MTP Kaset Modülleri, MPO / MTP ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar.Tek bir modülde 24 adede kadar LC veya 12 SC fiber bağlantı noktası dağıtmak için hızlı, güvenilir yüksek performans ve verimli bir yol sağlarlar. Modüller 1U veya 4U 19” çok yuvalı kasaya monte edilebilir.Çok modlu ve Tek modlu kabloda mevcutturlar.


MPO / MTP Fanout kaset modülünün özellikleri


Yüksek yoğunluklu ve küçük tasarım, Kolay ve hızlı kurulum.
12 / 24 / 48 fiber versiyonları mevcuttur.
Garantili kaliteye sahip saha bağlantıları ve fiber yönlendirmeyi basitleştirir.
Modüler sistem yönetimi, hareketler, eklemeler ve değişiklikler için kolay yeniden yapılandırma.
Modülde özelleştirilmiş fiber polaritesi.


MPO / MTP Fanout kaset modülünün uygulamaları


Veri Merkezi Altyapısı.
Yüksek Yoğunluklu Fiber Yönetimi.
Telekomünikasyon ağları ve Geniş Bant / CATV ağları.
LAN/WAN Tesisleri

 

 

 

 

 

MPO Erkek Adaptör nın-nin MPO / MTP Fanout kaset modülü


Malzeme: Polibütilen Tereftalat (PBT)
Siyah renk
Çiftleşme Döngüleri: 1000 Çiftleşme Döngüsü
Toz Kapağı: TPR
Siyah renk
Ekleme Kaybı: <0.5dB

 

 

Malzemeof MPO / MTP Fanout kaset modülü:


Kaset Muhafazası:
Malzeme: Alüminyum Alaşım
Yüzey İşlem: Siyah Toz Boya

 

 

Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP 0

Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP 1

 

Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP 2

 

Elyaf Sayısı 12 / 24 Fiber Modu OM3 50/125 um
Ön Konektör Tipi 12 LC UPC Dubleks Arka Konektör Tipi 1x MPO UPC Erkek (sabitlenmiş)
MPO Adaptörü Anahtar yukarı aşağı Anahtar Cam Elyaf Corning ClearCurve®
Ekleme Kaybı MPO≤0,35 dB, LC≤0,2 dB Geri dönüş kaybı MPO≥20 dB, LC≥30 dB
Çalışma sıcaklığı 0°C ila 70°C Depolama sıcaklığı -40°C ila 75°C
Boyutlar (YxGxD) 1.38''x4.29''x4.64'' (35x109x118 mm) Uygulama Tip AF Kaset için Eşleştirme

 

 

 

 

Performans Özellikleri nın-nin MTP / MPO kaset modülü:

 

Ön Konektör LC/SC dubleks
Kol Malzemesi Zirkonya Seramik
Ekleme Kaybı Çoklu mod: UPC ≤0.2dB Tek mod: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı Çoklu mod: UPC ≥30dB Tek mod: APC ≥60dB UPC ≥50dB
   

 

 

Polarite İllüstrasyonnın-nin Tek Modlu Kaset :


Basit bir ifadeyle, US Conec tarafından açıklandığı gibi bir MTP® konektörü, “genel MPO konektörleriyle karşılaştırıldığında optik ve mekanik performansı artıran, mühendislik ürünü birden fazla ürün geliştirmesine sahip yüksek performanslı bir MPO konektörüdür”.MTP® ve MPO konektörleri tamamen uyumludur.
MTP, bir ABD Conec markasıdır ve MTP® marka konektörler, IEC Standardı 61754-7 ve TIA 604-5 – Tip MPO ile tamamen uyumludur.
MTP® ve MPO konektörleri arasındaki avantajlardan ve farklılıklardan bazıları şunlardır:

 

 

Düşük Kayıplı SM MM 24f Dizi MPO Kaset Modülü Elite MTP 3

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler