Ana sayfa ÜrünlerMPO Kaset Modülü

MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu

MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu

  • MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu
  • MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu
  • MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu
MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: New light
Sertifika: ROHS ;ISO9001
Model numarası: 24 bağlantı noktası MPO
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10 parça
Fiyat: USD 68-120 set
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
Teslim süresi: 2-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: Günde 10000
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Bağlayıcı: MPO / MTP Bağlayıcı Tipi: MPO SC
Çalışma sıcaklığı: -40℃ ~ +80℃,40~+85 Ekleme kaybı: Standart Kayıp ve Elit
tip: Çok modlu Garanti: 1 yıl
Malzeme: Plastik ve Alüminyum alaşımı dalga boyu: 850 nm / 1310nm / 1550
Kapasite: SC Maks 12 çekirdek/LC Maks 24 çekirdek
Vurgulamak:

MPO SC Fiber Optik Kaset

,

24F Elite Fiber Optik Kaset

,

PBT LGX MTP MPO Kasetleri

Rafa monte LGX tip B 24fibers Elite MTP/MPO Fiber Kasetleri

 

 

Ürün açıklaması MTP/MPO Fiber Kasetleri:

 

YENİ IŞIK Çok çeşitli tek modlu ve çok modlu MPO MTP Kasetleri sunar.Standart kasetler 12 ve 24 port konfigürasyonlarını barındırabilir.Farklı boyutlarda kasetler mevcuttur.Tüm fiber modlarında ve konektör seçeneklerinde mevcuttur.Fibertronics, MTP Çözümlerimiz için US Conec ürünlerini kullanır.MPO MTP muslukları ve MTP/MPO Silitter kombinasyonları dahil olmak üzere Özel Seçenekler mevcuttur.

 

Bu kasette LGX ayak izi vardır ve Dikey MPO kaset tutucusuna veya Yatay MPO kaset tutucusuna takılabilir.YENİ LIGHT MTP / MPO Kasetlerinin tümü, yüksek kaliteli Corning fiber optik kablosuyla üretilmiştir ve birçok fiber modda gelir: Tek Mod (9/125um), Çok Modlu OM1 (62.5/125um), Çok Modlu OM3 (50/125um) ve diğerleri.Bu kasetlerde ayrıca birçok yaygın fiber optik konektör bağlantı noktası mevcuttur: LC, LC/APC, SC, SC/APC, FC, FC/APC ve hem 12 Fiber Kaset hem de 24 Fiber için LC ve LC/APC seçeneklerine sahip ST fiber optik konektörler kasetler.Tüm Fibertronics MTP / MPO Kasetleri, ihtiyaçlarınıza göre erkek veya dişi MTP / MPO konektörleriyle yapılabilir.

 

MTP/MPO Fiber Kasetlerin Özellikleri


1. MPO kasetleri, bir fiber ağın kurulmasını ve devreye alınmasını sağlamak için tasarlanmıştır.
mümkün olan kısa sürede.
2. Tüm bileşenler önceden monte edilmiştir ve rafa takılması kolaydır.
Optik fiber kurulumları ve yönetimi için mükemmel bir çözümdür.
3. Kurulumu ve çalıştırması kolaydır, 19'' standart yapı, Kayar tepsi tasarımı.
4. Tüm Fiber tiplerinde ve tüm konektör seçeneklerinde mevcuttur: FC/SC/ST/LC, vb.
5. MTP/MPO Kasetleri, fabrikada kontrol edilen ve test edilen MTP/MPO-LC fan çıkışlarını içerir.
optik performans ve güvenilirlik sunar.
6. Düşük kayıplı MTP/MPO Elite ve LC veya SC Premium sürümleri, düşük ekleme özelliğine sahiptir.
güç bütçesi gerektiren yüksek hızlı ağlar için kayıp.

 

 

 

MPO Erkek Adaptör nın-nin MTP/MPO Fiber Kasetleri :


Malzeme: Polibütilen Tereftalat (PBT)
Siyah renk
Çiftleşme Döngüleri: 1000 Çiftleşme Döngüsü
Toz Kapağı: TPR
Siyah renk
Ekleme Kaybı: <0.5dB

 

 

Malzemeof MTP/MPO Fiber Kasetleri :


Kaset Muhafazası:
Malzeme: Alüminyum Alaşım
Yüzey İşlem: Siyah Toz Boya

 


• Verimli kullanım için 1U'da 96 fibere kadar yüksek yoğunluklu modüler tasarım.

• Gelişmiş güvenilirlik ve hızlı dağıtım için önceden sonlandırılmış kaset.

• Düşük kayıplı bir optik bütçe elde etmek için yüksek performanslı konektörler.

• Tak-Çalıştır modülleri, çoklu fiber bağlantıların hızlı kurulumuna izin verir.

• Çok çeşitli performans ve polarite konfigürasyonlarında sunulur.

• Telcordia, EIA/TIA ve IEC standartlarına uygun Corning fiber.

 

MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu 0

MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu 1

 

MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu 2

 

Elyaf Sayısı 12 / 24 Fiber Modu OM3 50/125 um
Ön Konektör Tipi 12 LC UPC Dubleks Arka Konektör Tipi 1x MPO UPC Erkek (sabitlenmiş)
MPO Adaptörü Anahtar yukarı aşağı Anahtar Cam Elyaf Corning ClearCurve®
Ekleme Kaybı MPO≤0,35 dB, LC≤0,2 dB Geri dönüş kaybı MPO≥20 dB, LC≥30 dB
Çalışma sıcaklığı 0°C ila 70°C Depolama sıcaklığı -40°C ila 75°C
Boyutlar (YxGxD) 1.38''x4.29''x4.64'' (35x109x118 mm) Uygulama Tip AF Kaset için Eşleştirme

 

 

 

 

Performans Özellikleri nın-nin MTP / MPO kaset modülü:

 

Ön Konektör LC/SC dubleks
Kol Malzemesi Zirkonya Seramik
Ekleme Kaybı Çoklu mod: UPC ≤0.2dB Tek mod: APC ≤0.3dB UPC ≤0.2dB
Geri dönüş kaybı Çoklu mod: UPC ≥30dB Tek mod: APC ≥60dB UPC ≥50dB
   

 

 

Polarite İllüstrasyonnın-nin MTP / MPO kaset modülü :


Herhangi bir kurulumda, bir uçtaki vericinin diğer uçtaki ilgili alıcıyla eşleşmesini sağlamak önemlidir.FS, ağınızı ve bağlantısını yönetmenize ve optimize etmenize yardımcı olabilecek bir dizi akıllı çözüm sunar.

 

MPO SC 24F Elite Fiber Optik Kaset PBT LGX Tip B Çok Modlu 3

 

 

 

 

 

 

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

Diğer ürünler