Ana sayfa Ürünlerfiber optik konektörler

SC / FC / LC / ST / E2000 hızlı bağlantı fiber optik konektörler Tek Mod

SC / FC / LC / ST / E2000 hızlı bağlantı fiber optik konektörler Tek Mod

    • SC / FC / LC / ST / E2000 quick connect fiber optic connectors Single Mode
    • SC / FC / LC / ST / E2000 quick connect fiber optic connectors Single Mode
    • SC / FC / LC / ST / E2000 quick connect fiber optic connectors Single Mode
  • SC / FC / LC / ST / E2000 quick connect fiber optic connectors Single Mode

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: ST

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: tartışılabilir
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Standart İhracat Paketi
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: AYLIK 10.000 ADET
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: Metal mod tipi: tek mod / çoklu mod
    Bağlayıcı Tipi: 3.0mm Ekleme kaybı: <0.3db
    sertifika: CE, ISO, RoHS Geri dönüş kaybı: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 dB

    tek modlu SC / FC / LC / ST / E2000 hızlı bağlantı fiber optik konektörler

     

    Glass fiber optic connector performance is affected both by the connector and by the glass fiber. Cam fiber optik konektör performansı hem konektörden hem de cam fiberden etkilenir. Concentricity tolerances affect the fiber, fiber core, and connector body. Eşmerkezlilik toleransları elyafı, elyaf çekirdeğini ve konektör gövdesini etkiler. The core optical index of refraction is also subject to variations. Çekirdek optik kırılma indisi de değişikliklere tabidir. Stress in the polished fiber can cause excess return loss. Cilalı fiberdeki stres aşırı geri dönüş kaybına neden olabilir. The fiber can slide along its length in the connector. Fiber, konektördeki uzunluğu boyunca kayabilir. The shape of the connector tip may be incorrectly profiled during polishing. Parlatma sırasında konektör ucunun şekli yanlış profilli olabilir. The connector manufacturer has little control over these factors, so in-service performance may well be below the manufacturer's specification. Konektör üreticisi bu faktörler üzerinde çok az kontrole sahiptir, bu nedenle hizmet içi performans üretici spesifikasyonunun altında olabilir.
    Fiber optik konektör gruplarının test edilmesi iki genel kategoriye ayrılır: fabrika testi ve saha testi.

     

    Öznitellikler


    İyi konektör tasarımının özellikleri:
    Düşük takma kaybı
    Yüksek geri dönüş kaybı (arayüzde düşük miktarda yansıma)
    Kurulum kolaylığı
    Düşük maliyetli
    Güvenilirlik
    Düşük çevre duyarlılığı
    Kullanım kolaylığı

    konektör tipi tek mod / çok modlu
    renk Mavi-yeşil
    kablo 0.9 / 2.0 / 3.0

    SC / FC / LC / ST / E2000 hızlı bağlantı fiber optik konektörler Tek Mod


    Özellikleri:


    --- düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
    --- Yüksük uç yüzeyi önceden kubbeli
    --- Hassas anti-rotasyon tuşu
    --- nikel kaplama pirinç gövde
    --- Telcordia tarzı çizmeler
    --- Serbest yüzen seramik yüksük

     

    Parametre

     

    ürün adı Kapalı Dağıtım Yama Kablosu için OEM / ODM 3.0mm Fiber Optik ST Konnektör
    mod tipi tek mod / çoklu mod
    kablo çapı 3,0 mm
    ekleme kaybı ≤ 0.3dB (düşük ekleme kaybı ≤ 0.35dB olabilir)
    geri dönüş kaybı ≥60 dB
    dalga boyu 1310/1550
    yüksük malzeme Seramik
    operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
    OEM / ODM kabul edilebilir
    garanti Teslimattan 3 yıl sonra
    Teslimat süresi 2-15 iş günü (miktarına göre)
     

     

     

    referans için daha fazla bağlayıcı

     

    SC / FC / LC / ST / E2000 hızlı bağlantı fiber optik konektörler Tek Mod

     

     

    Konektör tipi LC / SC / FC / FC / E2000 / MPO / MTRJ / SMA
    Mod türü tek modlu veya çok modlu
    Kablo tipi 0,9 / 2,0 / 3,0 mm

     

    Nasıl sipariş

     

    1. Bağlayıcı tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve böylece
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Yama kablosu uzunluğu: sizin ihtiyacına göre
    8.MPO / MTP konektörü hangi yöntemi (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) bize bildirmelidir

     

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)