Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Döngü

LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing

LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing

    • LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing
    • LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing
  • LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 20 ADET
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 12000 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: LC PC çok modlu 50/125 OM2 Fiber Optik Geri Döngü siyah platic gövde Mod türü: Çoklu mod
    bağlayıcı: LC PC Fiber türü: OM2 50/125
    Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB LC Rengi: bej
    Uygulama: FTTH FTTB FTTX Ağ, Ağ, Telekomünikasyon / Fiber Optik CATV / Multimedya Çalışma sıcaklığı: +85 Dereceye kadar -40
    Konut malzeme: Plastik

    Fiber Optik Geri Döngü Ürün Adı

     

    LC PC multimode 50/125 OM2 Fiber Optik Geri Döngü siyah plastik gövde

     

     

    Fiber Optik Geri Döngü Açıklaması

     

    Yeni Işık Optik Teknolojisi, tipik 9/125 SMF veya 50/125 MMF veya 62.5 / 125 MMF ile LC fiber optik geri döngü fişlerini, tek modlu ve çok modlu tiplerde mevcut ürünleri sağlar, genellikle PC cilalı konektörler ve klipslerle birlikte.

     

    LC fiber optik geri döngü fişi özel olarak uzunluk ve kablo çapı yapılabilir, test uygulamalarında kullanılır.

     

     

    With LC/LC Fiber Optic Loopback Cables, you can quickly and easily test the capabilities of your 50/125 fiber optic network cables. LC / LC Fiber Optik Geri Döngü Kabloları ile 50/125 fiber optik ağ kablolarınızın yeteneklerini hızlı ve kolay bir şekilde test edebilirsiniz. This multimode, duplex fiber cable loopback is comprised of corning optical fiber with ceramic connectors. Bu çok modlu, dubleks fiber kablo geri döngü, optik konektörlerin seramik konektörlerle köşelenmesinden oluşur.

     

     

     

    Fiber Optik Geri DöngüÖzellikleri:

    • Bağlantı: LC
    • 50/125 ile Uygulamaları Test Etmek İçin Kullanılır
    • PC Cilası
    • 6 inç
    • dubleks
    • Seramik Yüksükler
    • Doğruluk için Düşük Ekleme Kaybı
    • Corning Fiber ve Kaplama
    • Elektriksel Girişime Bağışıklık
    • % 100 Optik Olarak İnceleme ve Ekleme Kaybı için Test Edildi
    LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing
    Fiber Optik Geri DöngüÜrün özellikleri
    Renk Bej
    Konektör A LC Erkek
    Bağlayıcı B LC Erkek
    Üretici firma Yeni ışık
    Elyaf Türü Çok modlu
    Çekirdek boyutu 50/125
    Fiber Sınıflandırması OM2
    Garanti Ömür boyu garanti
    uzunluk 2 inç
    Ağırlık (Lbs) 0.01

     

     

    FQA:

     

    1. Q: bir üretici Vardır?

    A: evet, biz üreticisi Shenzhen, çin

     

    2. Q: Ne ADEDI?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ama biz 1 adet sipariş önermiyoruz çünkü maliyet daha yüksek olacak, böylece fiyat bütçenizden daha yüksek olacaktır.

     

    3. Q: fiyat Nedir?

    A: The price is according to your quantity. A: fiyat sizin miktarına göre. After you let us know your quantity, we will offer our best price for you. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Big Quantities will get a very competitive price. Büyük Miktarlar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

     

    4. Q: FOB fiyat teklif edebilir?

    A: yes we can, but due to the size and weight is not big, most are delivered by air, DHL, TNT, UPC, FEDEX, etc. So it difficult to do FOB price. A: evet biz can, ama boyutu ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava tarafından teslim edilir, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyat yapmak zor. The best way is to let us know your detailed specifications and quantity, we will offer the freight with products price for your reference. En iyi yolu bize detaylı özellikleri ve miktar bildirmek, biz referans için ürünleri fiyat ile navlun sunacak.

     

    We have a very competitive price shipping forward. Biz ileri nakliye çok rekabetçi bir fiyat var. If your quantity is big and there are dozens of carton boxes, we can figure out freight by sea for your reference. Senin miktar büyük ve onlarca karton kutular vardır, biz referans için deniz yoluyla navlun anlayabilir.

     

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacak . . You can contact us for more solution if you need. İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

     

    5. Q: kalite nasıl?

    A: Our production is according to IEC, Europe standard production, almost closed to the dust-free workshop. A: bizim üretim göre IEC, avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. Imported production equipment and quality control equipment . İthal üretim ekipmanları ve kalite kontrol ekipmanları. Especially MTP Daisi equipment. Özellikle MTP Daisi ekipmanı.

     

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 testtir.

     

    6. S: kurşun süresi?

    A: We have three factories in China. A: biz çin'de üç fabrika var. One factory for fiber optic cable production, two factories for patch cord, PLC, ODF, adaptor, attenuators, etc. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch cord, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar vb.Için iki fabrika.

    For fiber optic patch cord, the lead time can be 2 -3 working days for 5000 pcs. Fiber optik patch cord için, kurşun süresi 5000 adet için 2-3 iş günü olabilir. regular products we have in stock. düzenli ürünler stokta var. We can deal with urgent orders for you. Sizin için acil siparişler ile başa çıkabiliriz. For more information, you can feel free to contact us. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

     

    7. S: Garantiniz nedir?

    A: for patch cord, we have 2 years warranty since delivery, but only responsible for non-artificial damage. A: yama kablosu için, biz teslimattan beri 2 yıl garanti var, ama sadece yapay olmayan hasarlardan sorumlu. For artificial damage, we can repair it for you for free, but freight will be paid by your side. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun sizin tarafınızdan ödenecektir.

     

    8. Q: Ne ambalaj?

    A: We are using an international export package. C: Uluslararası bir ihracat paketi kullanıyoruz. attached some packing of different products for your reference. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. We also can print your logo on the packing Biz de ambalaj logonuzu yazdırabilirsiniz

     

    9. Q: yapabilirim OEM / ODM?

    A: yes, we can. C: evet yapabiliriz. We are a manufacturer, all products accept OEM /OD M. we can sign the Confidentiality Agreement. Biz üretici, tüm ürünler OEM / OD M. kabul. Biz Gizlilik Anlaşması imzalayabilirsiniz.

     

    10. Q: ben bir örnek?

    A: It depends on which products, for the adaptor, attenuator, patch cord, pigtail, we can provide a sample for you for free. A: hangi ürünler bağlıdır, adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, biz sizin için ücretsiz bir örnek sağlayabilir. But freight repaid by your side. Ancak navlun yanınızda geri ödendi.

    Büyük değerli ürünler için, sipariş verdikten sonra ilk önce ücretsiz, numune ücreti ve navlun ücreti ödenemez, numune ücreti iade edilir.

     

    11. Q: Nasıl sipariş?

    A: 1. send mail to us or send inquiry. A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. let us know the product name, detailed specifications, quantity. bize ürün adı bildirin, detaylı özellikler, miktar. Provide your receive address if you need us to figure out freight for you. Sizin için navlun anlamak için bize ihtiyacınız varsa almak adresi sağlamak.

    2. After we know your requirements, we will offer our best price for you, with lead time. 2. sonra biz gereksinimleri bilmek, sunacak sizin için en iyi fiyat, teslim süresi ile. The price is according to your quantity. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla bir Proforma Fatura yapacağız.

    4. Biz ödeme aldıktan sonra sizin için üretim ayarlayacaktır.

    5. önce biz teslimat teyit alacak sizinle tekrar bilgi. Ve göndereceğiz takip numarası size doğumdan sonra.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için gereksinimlerini karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

     

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T/T, Western Union, Paypal, MoneyGram at once. A: T / T, Western Union, Paypal, bir kerede MoneyGram. For big amounts, can 50% deposit in advance, 50% balance paid before delivery. Büyük miktarlar için, peşin% 50% mevduat olabilir, teslimattan önce ödenen% 50% dengesi.

     

    Ambalaj referans

    LC PC Multimode 50/125 OM2 Fiber Optic Loopback Black Plastic Housing

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler