Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

FTTA Fiber Optik Kablo, Ip68 Fiber Optik Su Geçirmez Konektörlü

FTTA Fiber Optik Kablo, Ip68 Fiber Optik Su Geçirmez Konektörlü

    • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector
    • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector
    • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector
  • FTTA Fiber Optic Cable With Ip68 Fiber Optical Waterproof Connector

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: NewLight
    Sertifika: IS09001-2008.ROHS
    Model numarası: NL001

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Pazarlık
    Fiyat: Negoatiate
    Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 adet
    Teslim süresi: 3 ila 5 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 10000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: LC LC Uygulama: FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE ve Baz istasyonu, ODF iç bağlantı için, Oda ekipmanları iç bağlantı için,
    Uzunluğu: Herhangi bir uzunluk özelleştirilebilir Bağlayıcı türü: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO
    Türü: Tek mod / Çok mod Malzeme: PVC/LSZH
    Renk: Sarı, turuncu veya diğerleri, aqua veya Cusomized Dalga boyu: 850 nm, 1310nm, 1310nm veya 1550nm
    Fiber türü: G652D, G655, herhangi bir şey, SM veya MM

    FTTA Fiber Optik Kablo ile Ip68 Fiber Optik su geçirmez konnektör


    Açıklama:

    Fiber konektörler, destek optik kablosu ile birlikte 3G, 4G ve WiMax Baz İstasyonu uzak radyolarında ve Fiber-anten uygulamalarında belirtilen standart arayüz haline geliyor. endüstriyel ve havacılık ve savunma uygulamaları için de uygundur.

    Dahası bu kablo montajları tuz sisi, titreşim ve şok gibi testleri geçti ve korumayı karşıladı
    IP67 sınıfı.


    Özellikleri:


    Hızlı ağ dağıtımı ve müşteri kurulumları
    Kontrollü bir ortamda inşa edilmiş% 100 test edilmiş montajlar
    Tak ve çalıştır çözümlerini kullanarak daha düşük maliyetli dağıtım
    Hızlı dönüş süreleri ile özel yapım çözümler

    Sıcaklık aralığı:


    Çalışma -40 ° C ila 70 ° C (-40 ° F ila 158 ° F)

    Optik Özellikler:
    Yerleştirme kaybı, tipik ≤ 0,3 dB
    Yansıtma, tipik> -60 dB



    Parametre :

    Tek mod Çok modlu
    Ekleme Kaybı 0.3dB
    Geri dönüş kaybı ≧ 50 dB (PC), ≧ 60 dB (APC)
    Tekrarlanabilirlik ≦ 0.1dB
    dayanıklılık Maks. 0,2 dB, 1000 paspas
    Çalışma sıcaklığı -40 ℃ ~ 80 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 81 ℃





    Özellikleri :
    1. Şirket içi fesih için uygun maliyetli çözüm
    2. IP67 Karma ortam için suya daldırma ve Toz koruması ·
    3. Kimyasal Dayanım ·
    4. Özel alet gerektirmeyen basit montaj ·
    Süngü tarzı mekanik mandal ile 5. Push-pull ekleme kolay kurulum ve kaldırma sağlar
    6. dayanıklı mekanik çiftleşme, minimum 500 çiftleşme
    7. dış bitki için geniş çalışma sıcaklığı aralığı-40 ila + 85 ° C
    8. Tipik olarak SC / APC IL <0.3.
    % 9.100, kalite performans montajlarını sağlamak için optik olarak test edilmiştir.




    Sipariş Seçenekleri:

    Hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlar fiber optik patch kablosu, önceden cilalanmış PC, UPC, APC profili ve dışbükey küresel uçlu bir zirkonya seramik yüksük ile birlikte gelir.
    Bu uç yüz tipleri daha hızlı parlatma, bel yansıması ve optik kayıp sağlarken maksimum tekrarlanabilirlik sağlar




    Tür:

    * Konnektör tipi: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, vb.
    * Yüksük son yüzü: PC, UPC, APC, vb.
    * Fiber tipi: tek modlu, polarizasyon koruyucu fiber optik, çok modlu 50/125, mutimode 62.5 / 125, vb.
    * Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, vb.
    * Bağlı fiber sayısı: tek çekirdekli konektör, çift çekirdekli konektör ve çok çekirdekli konektör.




    Özellikleri

    * İyi dayanıklılık
    * İyi değiştirilebilirlik
    * Yüksek sıcaklık kararlılığı
    * Düşük yerleştirme kaybı ve geri yansıma kaybı
    * Üstün kalite standardı PC / UPC / APC Parlatma
    * Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC





    SSS

    Q: eğer ticaret şirketi veya üretici Vardır?
    A: biz fabrika.

    Q: teslim süresi ne kadardır?
    A: Genellikle 7-15 gün mal stok varsa. Veya 15-30 gün mal stokta değilse, bu miktarına göre.

    S: Örnekler veriyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?
    A: Evet, biz ücretsiz şarj için örnek sunabilir ama navlun maliyeti ödemek yok.

    S: Nasıl satış sonrası hizmeti hakkında?

    A: Size 24 saat servis telefonu, 9 saat posta ile sunuyoruz.

    Q: ödeme koşulları nedir?

    A: Ödeme <= 10000 USD, 100% önceden. Ödeme> = 10000 USD, 30% T / T peşin, shippment önce denge.

    Başka bir sorunuz varsa, pls aşağıdaki gibi bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:

    Herhangi bir sorunuz bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    E- postam : sales03@newlightfiber.com
    Telefon: 0086 13534063703

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler