Ana sayfa Ürünlerfiber optik patch kablosu

Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu 2.0mm 2m LSZH E2000 APC Konnektör Sarı

Dubleks Fiber Optik Yama Kablosu 2.0mm 2m LSZH E2000 APC Konnektör Sarı

    • Duplex Optical Fiber Patch Cord 2.0mm 2m LSZH E2000 APC Connector Yellow
    • Duplex Optical Fiber Patch Cord 2.0mm 2m LSZH E2000 APC Connector Yellow
  • Duplex Optical Fiber Patch Cord 2.0mm 2m LSZH E2000 APC Connector Yellow

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: NewLight
    Sertifika: IS09001-2008.ROHS
    Model numarası: NL001

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 ad
    Fiyat: Negoatiate
    Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 adet
    Teslim süresi: 3 ila 5 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 10000PCS/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    bağlayıcı: LC LC Uygulama: FTTA FTTH BBU RRU RRH LTE ve Baz istasyonu, ODF iç bağlantı için, Oda ekipmanları iç bağlantı için,
    Uzunluğu: Herhangi bir uzunluk özelleştirilebilir Bağlayıcı türü: SC / FC / LC / ST / MU / DIN / D4 / MTRJ / MPO
    Türü: Tek mod / Çok mod Malzeme: PVC/LSZH
    Renk: Sarı, turuncu veya diğerleri, aqua veya Cusomized Dalga boyu: 850 nm, 1310nm, 1310nm veya 1550nm
    Fiber türü: G652D, G655, herhangi bir şey, SM veya MM

    Dubleks 2.0mm 2m LSZH E2000 APC konektörü fiber optik patch cord tedarikçisi

    Açıklama:

    Patch Cordlar fiber optik elektroniklere optik bağlantı sağlamak için kullanılır. Patch cord kullanımı, veri merkezlerinde, kafa uçlarında, hücresel göbeklerde ve merkez ofislerde fiber yamaların yönlendirilmesi için hızlı ve kolay bir yöntem sağlar.

    Yama kablosu, gelen fiberleri elektronik ekipmana bağlayan ve fiber yolları içinde yama sağlayan ara bağlantı veya çapraz bağlantı yolunda kullanılabilir.

    9 / 125μm SM fiber patch kablosu RoHS uyumludur ve tüm kablolar yüksek kalite sağlamak için takma kaybı için% 100 optik olarak test edilmiştir, ağ kablolaması için çok uygun maliyetlidir.

    10GBase-SR ve 10GBase-LRM bağlantı noktaları ve ekipmanları için tasarlanmış tekli bagaj ve kılıflı dubleks fiber optik kablo.

    Bu OM3 Çift Yönlü Çok Modlu Fiber Optik Kablo, 10 gigabit ağ bağlantıları için 10 GBase-SR, 10 GBase-LRM, SFP + ve QSFP + alıcı-vericileri bağlamak için idealdir. Uniboot konektörü, iki fiberin tek bir kılıftan taşınmasını sağlar. Bu, standart dubleks kablolarla karşılaştırıldığında kablonun yüzey alanını azaltır ve bu kablonun bir veri merkezinde gelişmiş hava akışını kolaylaştırmasını sağlar. Bu kablo, mevcut 50/125 ekipman ile geriye dönük uyumluluk ve LED ve VCSEL lazer ışık kaynaklarını desteklemek için gereken performans boşluğu ve veri merkezindeki veya kablo dolabındaki 10 gigabit Ethernet uygulamalarını sağlar.

    Sipariş Seçenekleri:

    Hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlar fiber optik patch cord, önceden parlatılmış PC, UPC, APC profili ve dışbükey küresel uçlu bir zirkonya seramik yüksük ile birlikte gelir.

    Bu uç yüz tipleri daha hızlı parlatma, bel yansıması ve optik kayıp sağlarken maksimum tekrarlanabilirlik sağlar

    Konektör tipi SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU MTRJ, vs
    Lehçe UPC, APC, PC
    Kablo tipi Tek taraflı, Çift taraflı düz, Çift Taraflı Ters
    Lif SM (G652), / 125um 62.5, 50 / 125um, OM2, OM3 SM (G655)
    Kablo Ceketi Kalkan, heyetinden, LSZH
    Kablo Çapı 3.0 mm, 2.0 mm, 0.9mm, vs
    Kablo uzunluğu Metre cinsinden uzunluk

    Tür:

    * Konnektör tipi: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, vb.

    * Yüksük son yüzü: PC, UPC, APC, vb.

    * Fiber tipi: tek modlu, polarizasyon koruyan optik fiber, çok modlu 50/125, mutimode 62.5 / 125, vb.

    * Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, vb.

    * Bağlı fiber sayısı: tek çekirdekli konektör, çift çekirdekli konektör ve çok çekirdekli konektör.

    Şartname:

    Elyaf türü Tek mod: (1) 9/125-G652D (2) 9/125-G655 (3) 9/125-G657A, G657A2 (4) 9/125-G657B3
    Multimode: (5) 50/125-OM2 (6) 62.5 / 125 OM1 (7) 50/125-OM3 (8) 50/125-OM4 (9) 50/125-OM5
    Fiber Markası YOFC, Corning, Sumitomo, Fujikura
    Bağlayıcı SC / PC, SC / APC, LC / PC, LC / APC, FC / PC, FC / APC, ST / PC, E2000 / PC, E2000 / APC, MU / PC, MTRJ / Dişi, MTRJ / Erkek, MPO / MTP, DIN / PC, SMA / PC, D4 / PC
    Kordon tipi Tek Taraflı, Çift Taraflı
    Kablo çapı 0.9mm, 1.2mm, 1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.8mm, 3.0mmm, 4.1mm
    Kablo kılıfı PVC, OFNR, LSZH, OFNP
    uzunluk (M) 0.5m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m ... Özelleştirilmiş


    Özellikleri

    * İyi dayanıklılık

    * İyi değiştirilebilirlik

    * Yüksek sıcaklık kararlılığı

    * Düşük yerleştirme kaybı ve geri yansıma kaybı

    * Üstün kalite standardı PC / UPC / APC Parlatma

    * Standart: Telcordia GR-326-CORE, TIA / EIA ve IEC

    SSS

    Q: eğer ticaret şirketi veya üretici Vardır?


    A: biz fabrika.

    Q: teslim süresi ne kadardır?


    A: Genellikle 7-15 gün mal stok varsa. Veya 15-30 gün mal stokta değilse, bu miktarına göre.

    S: Örnekler veriyor musunuz? Ücretsiz mi ekstra mı?


    A: Evet, biz ücretsiz şarj için örnek sunabilir ama navlun maliyeti ödemek yok.

    S: Nasıl satış sonrası hizmeti hakkında?

    A: Size 24 saat servis telefonu, 9 saat posta ile sunuyoruz.

    Q: ödeme koşulları nedir?

    A: Ödeme <= 10000 USD, 100% önceden. Ödeme> = 10000 USD, 30% T / T peşin, shippment önce denge.

    Başka bir sorunuz varsa, pls aşağıdaki gibi bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:

    Herhangi bir sorunuz bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    E- postam : sales03@newlightfiber.com


    Telefon: 0086 13534063703

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler