Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

MTP Kadın LC MPO MTP Kablo 8 - STRAND OM3 50µM PLENUM 18 '' 2mm Koparma

MTP Kadın LC MPO MTP Kablo 8 - STRAND OM3 50µM PLENUM 18 '' 2mm Koparma

    • MTP Female To LC MPO MTP Cable 8 - STRAND OM3 50µM PLENUM 18'' 2mm Breakout
    • MTP Female To LC MPO MTP Cable 8 - STRAND OM3 50µM PLENUM 18'' 2mm Breakout
  • MTP Female To LC MPO MTP Cable 8 - STRAND OM3 50µM PLENUM 18'' 2mm Breakout

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: MPO / MTP - MPO / MTP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: Anlaşma
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına göre)
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
    Yetenek temini: 500 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: MPO MTP Kablosu Malzeme: LSZH, OFNP veya OFNR
    Mod türü: OM4 Çekirdek türü: 12 çekirdekli
    Teslimat Süresi: Mevduat aldıktan sonra 2-7 iş günü üretim yeteneği: 500 adet / gün
    Ödeme vadeli: T / T, peşin% 30 mevduat bağlayıcı: MPO, MTP
    Renk: Aqua, turuncu, sarı, Sarı / Kırmızı / Aqua

    MTP Kadın LC 8 - STRAND OM3 50µm PLENUM 18 '' 2mm koparma

    Açıklama

    Yüksek kapasiteli ve güvenilirliği, çok modlu optik fiber genellikle binalardaki omurga uygulamalarında kullanılır. Artan sayıda kullanıcı, elyafı masaüstüne ya da bölgeye akıtmak suretiyle kullanıcıya avantajlarından daha fazla faydalanmaktadır. Merkezi Kablolama ve telekom muhafazasına fiber gibi standartlara uygun mimariler, kullanıcılara elektroniği her katta aktif elektronik eşyalara sahip olmak yerine telekomünikasyon odalarında merkezileştirerek fiberin mesafe yeteneklerinden yararlanma imkanı sunar.

    Çok modlu elyaflar, çekirdekleri ve kaplama çapları ile açıklanmaktadır. Bu nedenle, 62.5 / 125 µm çok modlu fiberün çekirdek boyutu 62.5 mikrometre (µm) ve kaplama çapı 125 µm'dir. Çekirdek ve kaplama arasındaki geçiş, bir adım indeks profili olarak adlandırılan keskin veya bir kademeli indeks profili olarak adlandırılan kademeli bir geçiş olabilir. İki tip farklı dağılım özelliklerine ve dolayısıyla farklı etkili ilerleme mesafelerine sahiptir. Çok modlu elyaflar kademeli veya kademeli indeks profilli olarak imal edilebilir

    MPO MTP Kablo Uygulaması

    Çok modlu (OM3 veya OM4 50/125) fiber MPO patch kablolarının bu uygulamada üç ana uygulaması vardır:

    40GBase-SR4 için iki QSFP + alıcı-verici arasına doğrudan bağlanmak için
    100GBase-SR4 için iki QSFP28 alıcı-verici arasına doğrudan bağlanmak için
    MPO ana hat kablolarına bağlanmak için

    Tekli mod (OS1 veya OS2 9/125) fiber MPO patch kablolarının benzer uygulamaları vardır:

    40G Ethernet için iki QSFP + PLR4 (ayrıca LR4 PSM olarak da adlandırılır) alıcı-vericileri arasında doğrudan bağlantı kurmak için
    100G Ethernet için iki QSFP28 PLR4 (ayrıca LR4 PSM olarak da bilinir) alıcı-vericileri arasında doğrudan bağlantı kurmak için
    MPO ana hat kablolarına bağlanmak için

    Hem çok modlu hem de tekli mod için bu yama kabloları tipik olarak B kutuplu olacak ve dişi konektörlere sahip olacaktır.

    MPO MTP Kablosuna Genel Bakış

    Yeni Light 40G paralel ağlar, MPO ana hat kabloları ve MPO yama kablolarının MPO adaptör modülleriyle birleştirilmesiyle oluşturulmaktadır. Aynı MPO patch kablosu kullanılarak iki 40G veya 100G portu arasında doğrudan bağlantı da yapılabilir. Tüm bu ürünler M400 Serimizde bulunur.

    Genellikle, bu kablolar bir MPO 12 fiber konektör ve 12 fiber kablo kullanır. Bununla birlikte, SR4 40G veya 100G Ethernet'in iletiminde bu kablolarda sadece 8 fiber kullanılır. 12 fiber kablo kullanmanın avantajı (8 fiberin aksine), kablolamanın sıklıkla çift yönlü 10G ağıyla birlikte kullanılması ve bu kabloların çok amaçlı olması ve ihmal edilebilir maliyet farkı ile daha fazla esneklik sunmasıdır.

    1. ABD Conec MTP bağlayıcı, Senko MPO Plus premium bağlayıcı
    2. OS2, OM3, OM4 elyaf çeşitleri (OM1 ve OM2 mevcuttur)
    3. 0.35dB Elite düşük kayıp MTP / MPO konektörü ve 0.6 / 0.75dB standart versiyonları
    4. Fabrika sonlandırıldı ve test edildi
    5. 10 GbE'den 40 GbE veya 100 GbE'ye kolay geçişe izin verin
    6. Çekme gözleri, kurulum sırasında elyaf uçlarını koruma seçeneği olarak sunulur

    MPO MTP Kablo Teknik Parametre

    madde Teknik parametreler
    Bağlayıcı MPO / MTP (F veya M) MPO / MTP (F veya M)
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 80 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    Ekleme Kaybı

    SM: ≤ 0.75dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    MM: ≤ 0.50dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    Geri dönüş kaybı SM: 60dB; MM: ≥35dB
    MPO uç tipi Erkek: Kılavuz pim ile; Dişi: kılavuz pimi olmadan
    Lif sayısı 8,12 ve 24 elyaf
    Diğer ucun konnektör tipi MPO-dişi, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
    Fiber modu Tek modlu (G652, G655, G657), çoklu mod (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
    Fiber kablo tipi 250um şerit fiber, şerit kablo, Demet fiber optik kablo

    Üç kutuplu yöntem Tip A, Tip B ve Tip C doğru çift yönlü tahsisi garanti etmek için kullanılır.

    pakcing

    Biz OPP TORBA ve dış karton kutu ile paketi olacak. malları korumak amacıyla teslimat sırasında zarar görmez.

    FQA

    1. Q: üretici misiniz?

    A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    A: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch cord için, teslimat süresi 5000 adet için 2-3 baykuş gün olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Garantiniz nedir?

    A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne senin ambalaj?

    C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

    C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Ama navlun senin tarafýndan ödedi.

    Büyük değer ürünleri için, biz sipariş sonra, örnek ücreti iade edilecektir, ücretsiz, numune ücreti ve navlun ilk teklif edemez.

    11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

    2. Gereksinimlerinizi bildikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde, banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

    4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

    5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarda, peşin% 50 mevduat, teslimattan önce ödenen% 50 dengesi olabilir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)