Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

24 Elyaf MPO MTP Fan Çıkışı Yama Kablosu MTP-24 OM3 Çok Modlu Breakout Kablosu

24 Elyaf MPO MTP Fan Çıkışı Yama Kablosu MTP-24 OM3 Çok Modlu Breakout Kablosu

    • 24 Fibers MPO MTP Fan Out Patch Cord MTP-24 OM3 Multimode Breakout Cable
    • 24 Fibers MPO MTP Fan Out Patch Cord MTP-24 OM3 Multimode Breakout Cable
    • 24 Fibers MPO MTP Fan Out Patch Cord MTP-24 OM3 Multimode Breakout Cable
  • 24 Fibers MPO MTP Fan Out Patch Cord MTP-24 OM3 Multimode Breakout Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: MPO - LC / MTP - LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına göre)
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
    Yetenek temini: 500 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Bağlayıcı türü: MPO, MTP, LC, E2000, FC, SC, ST Kablo Malzeme: LSZH / sertifikası mevcuttur / OFNP
    Fiber türü: G652D / G657A1 / G657A2 / OM3 / OM4 Çekirdek türü: 24 çekirdek
    Kablo Rengi: Sarı / Aqua / Mor / Macenta Uzunluğu: ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir
    Sertifika: CE, ISO, RoHS Teslimat Süresi: Mevduat aldıktan sonra 2-7 iş günü
    üretim yeteneği: 500 adet / gün Ödeme vadeli: T / T, peşin% 30 mevduat

    24 Elyaf MPO MTP Fan Çıkışı Yama Kablosu MTP-24 OM3 Çok Modlu Breakout Kablosu

    MPO MTP Kablosuna Genel Bakış

    Her MTP Koparma Kablosu 8 ila 144 elyafla mevcuttur ve en çok kullanılan 10G ağlarını daha yüksek performans 40G ve 100G oranlarına yükseltmeye yardımcı olmak için kullanılır. Daha yüksek performans seçenekleri mevcuttur ve daha az ekleme kaybı oluşturabilen ve bağlantı bütünlüğünü koruyabilen ABD Conec MTP® Konnektörü ve Corning® ClearCurve® Fiber içerir.

    MPO MTP Fan Çıkış Kablosu koparma LC / FC / SC / ST konektörü, sadece bir modül ünitesi için 8 çekirdekli, 12 çekirdekli veya 24 çekirdekli olarak uyarlanabilir. Montajlar tipik olarak, MTP / MPO kasetlerini, panellerini veya omurga gövdesi gruplarını aktif ekipman portlarıyla doğrudan birbirine bağlamak, pahalı veri merkezi raf alanından tasarruf etmek ve fiber yönetimini kolaylaştırmak için kullanılır. Geleneksel MTP / MPO modülünün değiştirilmesi Fan-Out Meclisleri, güç bütçesi maliyetini iyileştiren ara bağlantı miktarını azaltır.

    MPO MTP Kablo Uygulaması

    MTP / MPO trunk çok lifli kablo düzenekleri, veri merkezlerinde ve diğer yüksek lifli ortamlarda yüksek yoğunluklu omurga kablolarının hızlı bir şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırarak ağ kurulumunu veya yeniden yapılandırma süresini ve maliyetini azaltır. MDA, HDA ve EDA bölgelerini kapsayan kasetleri, panelleri veya sağlamlaştırılmış MTP / MPO çıkışlarını birbirine bağlamak için kullanılırlar.

    • ABD Conec MTP® konektörü, Senko MPO premium konektörü
    • Corning çok modlu fiber, SMF-28® Ultra optik fiber
    • OS2, OM3, OM4 mevcut
    • 0.35dB elit düşük kayıp konektörü
    • Fabrika sonlandırıldı ve test edildi
    • 10 GbE'den 40 GbE veya 100 GbE'ye kolay geçişe izin verme

    MPO MTP Kablo Teknik Parametre

    madde Teknik parametreler
    Bağlayıcı MPO / MTP (F veya M) MPO / MTP (F veya M)
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ + 80 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    MPO Ekleme Kaybı

    SM: ≤ 0.75dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    MM: ≤ 0.50dB (standart değer), ≤0.35dB (tipik değer);

    MPO İade Kaybı SM: 60dB; MM: ≥35dB
    MPO uç tipi Erkek: Kılavuz pim ile; Dişi: kılavuz pimi olmadan
    Lif sayısı 24 elyaf
    Diğer ucun konnektör tipi MPO-dişi, MPO-erkek, FC, SC, ST, MU, LC, E2000
    Fiber modu Tek modlu (G652, G655, G657), çoklu mod (50, 62.5, OM2, OM3, OM4)
    Fiber kablo tipi 250um şerit fiber, şerit kablo, Demet fiber optik kablo

    3 tip vardır:

    pakcing

    Biz OPP TORBA ve dış karton kutu ile paketi olacak. malları korumak amacıyla teslimat sırasında zarar görmez.

    FQA

    1. Q: üretici misiniz?

    A: evet, biz üretici Shenzhen, çin

    2. Q: ADEDI Nedir?

    A: ADEDI 1 adet olabilir, ancak fiyat yüksek olacak, çünkü fiyat bütçenizden daha yüksek olacak, 1 adet sipariş için tavsiye edilmez.

    3. Q: fiyatı nedir?

    A: fiyat sizin miktarına göre. Bize miktarınızı bildirdikten sonra, sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Büyük Miktar çok rekabetçi bir fiyat alacak.

    4. Q: FOB fiyatı alıntı yapabilirsiniz?

    A: evet yapabiliriz, ama büyüklüğü ve ağırlığı nedeniyle büyük değil, çoğu hava yoluyla teslim, DHL, TNT, UPC, FEDEX, vb. Bu yüzden FOB fiyatı yapmak zor. En iyi yol, ayrıntılı özelliklerini ve miktarını bize bildirmektir, referans için ürünler fiyatıyla birlikte navlun sunacağız.

    Çok rekabetçi bir fiyat logistiğimiz var. Miktarınız büyükse ve düzinelerce karton kutu varsa, referans için deniz yoluyla navlun bulabiliriz.

    EXW fiyatı veya CFR fiyatı daha iyi olacaktır . İhtiyacınız olursa daha fazla çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

    5. S: Kaliteniz nasıl?

    A: Bizim üretim IEC göre, Avrupa standart üretim, neredeyse tozsuz atölye kapalı. İthal üretim ekipmanı ve kalite kontrol ekipmanı. Özellikle MTP Daisi ekipmanları.

    Tüm ürünler teslimattan önce% 100 test edilir.

    6. Q: kurşun süresi nedir?

    A: biz çin'de üç fabrika var. Fiber optik kablo üretimi için bir fabrika, patch kablosu için iki fabrika, PLC, ODF, adaptör, zayıflatıcılar, vb.

    Fiber optik patch kablosu için, kurşun zamanı 5000 adet için 2 -3 baykuş günü olabilir. düzenli ürünlerimiz stoklarımızda mevcuttur. Sizin için acil sipariş ile ilgilenebiliriz. Daha fazla bilgi, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

    7. Q: Garantiniz nedir?

    A: patch kablosu için, teslimattan bu yana 2 yıl garantimiz var, ancak yalnızca yapay olmayan hasarlardan sorumluyuz. Yapay hasar için, sizin için ücretsiz olarak onarabiliriz, ancak navlun tarafınızdan ödenecektir.

    8. Q: Ne senin ambalaj?

    C: Uluslararası ihracat paketi kullanıyoruz. referans için farklı ürünlerin bazı ambalaj ekli. Biz de logonuzu yazdırabilirsiniz ambalaj

    9. Q: OEM / ODM yapabilir misiniz?

    A: evet, yapabiliriz. Biz üretici, tüm ürünler kabul OEM / ODM. Gizlilik sözleşmesini imzalayabiliriz.

    10. Q: Bir örnek alabilir miyim?

    C: Hangi ürünler için adaptör, zayıflatıcı, yama kablosu, pigtail, size ücretsiz bir örnek sağlayabiliriz. Ama navlun senin tarafýndan ödedi.

    Büyük değer ürünleri için, biz sipariş sonra, örnek ücreti iade edilecektir, ücretsiz, numune ücreti ve navlun ilk teklif edemez.

    11. Q: Nasıl sipariş verebilirim?

    A: 1. bize posta göndermek veya soruşturma göndermek. bize ürünlerin adını, ayrıntılı özelliklerini, miktarını bildirin. Sizin için navlun bulmamız gerekiyorsa, adresinizi girin.

    2. Gereksinimlerinizi öğrendikten sonra, tedarik süresi için sizin için en iyi fiyatı sunacağız. Fiyat sizin miktarına göre.

    3. Teklifi kabul ettiğinizde banka hesabımızla Profoma Fatura yapacağız.

    4. Ödemeyi aldıktan sonra üretimi sizin için ayarlayacağız.

    5. biz teslimat önce onaylamak sizinle birlikte bilgi onaylayacaktır. Ve doğumdan sonra size takip numarası göndereceğiz.

    6. Biz uzun vadeli işbirliği için ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

    12. Q: Ne ödeme süresi?

    A: T / T, Western Union, Paypal, MoneyGram bir kerede. Büyük miktarda, peşin% 50 mevduat, teslimattan önce ödenen% 50 dengesi olabilir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Bingle

    Tel: +8613717073278

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)