Ana sayfa Ürünlerfiber optik konektörler

SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tekli / Çoklu Modlu, Seramik Yüklü

SC UPC Fiber Optik Hızlı Bağlantı Tekli / Çoklu Modlu, Seramik Yüklü

    • SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single / Multi Mode With With Ceramic Ferrule
    • SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single / Multi Mode With With Ceramic Ferrule
    • SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single / Multi Mode With With Ceramic Ferrule
  • SC UPC Fiber Optic Quick Connector Single / Multi Mode With With Ceramic Ferrule

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: SC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 500 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 10.000 Adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: Plastik Mod türü: Tek modu
    Bağlayıcı türü: UPC Ekleme kaybı: <0.3dB
    Teslimat Süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-10 iş günü Ambalaj: Standart ihracat paketi
    Ödeme vadeli: T / T, L / C, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM Sertifika: CE, ISO, RoHS
    Dönüş kaybı: PC≥40 UPC≥50 APC≥60 dB

     

    SC UPC seramik modüllü tek modlu çoklu mod fiber konnektörü

    Sipariş Bilgileri:

    Adım 1: Konektör tipi: FC, SC, LC, ST
    Adım 2: Yüksük Son Yüz: PC, UPC, APC
    Adım 3: Tür: Tek modlu, Çok modlu
    Adım 4: Zayıflama: 1-10dB (1dB adım), 15, 20, 25, 30dB
    Adım 5: Mod: Sabit, Kadın ve Erkek, Sıralı, Değişken
    Adım 6: Dalga Boyu: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

    • Tekli Mod Konnektör gövdesi korozyona dayanıklı nikel kaplı metalden yapılmıştır. 0.9mm fiber kablo çapına uygun botlarla gelirler.
    • FC APC simpleks tekli bağlayıcılar Yerel Alan Ağları (LAN'lar), Geniş Alan Ağları (WAN), Metropolitan Alan Ağları (MAN) veri merkezi, işletme, tesisler, FTTH ve ticari uygulamalar için uygundur. Bulk Fiber Optik Kablo Tekli Modülünün ideal bir arkadaşıdır
    • Tekli mod Fiber FC Connector Epoksi cilası, özellikle yüksek hassasiyet ve mekanik stabilite ile birlikte düşük ekleme kaybı ve geri yansıma sağlamak için tasarlanmıştır.
    • Erkek Fiber Konnektörlerimiz hafif küresel uç yüzlü, önceden cilalanmış seramik halkaya sahiptir. Ayrıca, yüksek titreşimli ortamlarda hassas bağlantılar sağlayan vidalı bir halkaya sahiptir.
    • Uyumluluk standartları ve RoHS çevre şartlarına uygundur.

    Şartname:

    Parametre birim FC, SC, LC, ST konektörü
    SM AA
    UPC APC UPC
    Ekleme kaybı dB 0.3 0.3 0.3
    Geri dönüş kaybı dB 50 60 35
    exchangeability dB 0.2
    Mekanik Dayanıklılık dB 0.2
    Titreşim dB 0.2
    Çalışma sıcaklığı ° C -40 ° C -75 ° C
    Depolama sıcaklığı ° C -45 ° C -85 ° C


    Beğenebilirsin





    Şirket tanıtımı

    Optik iletişim ürünleri Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış Yeni Işık Optik Teknolojisi Limited Şirketi, yüksek teknoloji şirketi olarak üretim, satış ve servis hizmeti vermektedir.

    Ürünlerimiz arasında: Yama Kablosu / Pigtailler, Yama Kablosu Kabloları, MTP / MPO Yama Kablosu, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik konektör ... Vb.

    Yaygın olarak Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu vb.

    Şirket yüksek teknoloji, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, karmaşık beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgede müşterilere sunmaktadır.

    Ürünler tüm müşterilerden yüksek itibar ve geri bildirim aldı!

    Eğer birlikte destek ve işbirliği yapabilirsek lütfen bizimle iletişime geçin!


    Teslimat ve ödeme

    1. Teslim süresi: ödeme aldıktan sonra 2-15 iş günü
    2. paket: ihracat sdandard paketi
    3. vade: t / t, paypal, batı sendika, l / c. % 30 mevduat, teslimattan önce ödenen% 70 denge
    4. garanti: 3 yıl
    5. Teslim yöntemi: aire tarafından (DHL, UPS, FEDEX, TNT, vb) deniz yoluyla





    bizimle nasıl iletişime geçilir

    Mail: sales01@newlightfiber.com
    Cel / whatsapp: 008615800028772

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)