Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablolar

Kapalı 12 Çekirdek G.652 Fiber Optik Kablo Tek Mod 2000 M / Rulo PVC 0.9 Kablo İçi

Kapalı 12 Çekirdek G.652 Fiber Optik Kablo Tek Mod 2000 M / Rulo PVC 0.9 Kablo İçi

    • Indoor 12 Core G.652 Fiber Optic Cable Single Mode 2000 M / Roll PVC 0.9 Cable Inside
    • Indoor 12 Core G.652 Fiber Optic Cable Single Mode 2000 M / Roll PVC 0.9 Cable Inside
  • Indoor 12 Core G.652 Fiber Optic Cable Single Mode 2000 M / Roll PVC 0.9 Cable Inside

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: YOFC / Corning
    Sertifika: ISO,RoHS , CE
    Model numarası: 12 çekirdekli

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1000 metre
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 50000 m / gün
    İletişim
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: kapalı 12 çekirdekli G.652 fiber optik kablo 2000 M / ROLL Mod türü: Tek modu
    Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 Kablo Malzeme: PVC/LSZH
    Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü Garanti: Doğumdan sonra 1 yıl
    Ödeme vadeli: T / T, PAYPAL, Western Union,% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen denge Uzunluğu: Özelleştirilebilir
    Çekirdek: 12 çekirdekli
    Vurgulamak:

    duplex fiber optic patch cable

    ,

    fiber optic drop cable

    kapalı 12 çekirdekli G.652 fiber optik kablo 2000 M / ROLL PVC 0.9 kablo içi

    50/125 | mm 62.5 / 125 | mm G652 G655
    Zayıflatma (+ 20 ° C) @ 850 nm ≤3.5dB / km ≤3.5dB / km
    @ 1300nm .51,5 dB / km .51,5 dB / km
    @ 1310nm ≤0.45Db / km ≤0.50Db / km
    @ 1550 ≤0.30Db / km ≤0.50Db / km
    Bant genişliği (Sınıf A) @ 850 nm ≥500Mhz · km ≥200Mhz · km
    @ 1300nm ≥1000Mhz · km ≥600Mhz · km
    Sayısal Açıklık 0.200 ± 0.015NA 0.275 ± 0.015NA
    Kablo Kesme Dalga Boyu ≤1260nm ≤1480nm

    Sıcaklık döngüsünde α zayıflama (-20 ° C ~ + 85 ° C)

    @ 1300nm ≤0.25dB / km ≤0.25dB / km
    @ 1550

    Uygulamalar:

    Kablo türü ev lifine uygundur.

    sıcaklık işletmek:

    -20 ℃ ~ 70 ℃

    Kablo yapım detayları

    Fiber türü Tek mod:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

    Çok modlu:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125 OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
    Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA

    Kordon tipi Simpleks, Dubleks, 4 çekirdek, 6 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek ...
    Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ....
    Kablo ceket PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M)

    0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (özelleştirilebilir)

    Şirket görünümü

    Michelle Zhang

    Cel / WhatsApp: 008615800028772

    Mail: sales01@newlightfiber.com

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)