Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Atlama Kablosu

SC - LC Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Jumper Kabloları OM3 - 300 Aqua Renkli

SC - LC Çok Modlu Çift Yönlü Fiber Optik Jumper Kabloları OM3 - 300 Aqua Renkli

    • SC - LC Multi Mode duplex Fiber Optic Jumper Cables OM3 - 300 Aqua Color
    • SC - LC Multi Mode duplex Fiber Optic Jumper Cables OM3 - 300 Aqua Color
  • SC - LC Multi Mode duplex Fiber Optic Jumper Cables OM3 - 300 Aqua Color

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: ISO,RoHS , CE
    Model numarası: LC - SC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 50000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Bağlayıcı türü: LC -SC Mod türü: Çoklu mod
    Kablo tipi: OM3-300 Kablo Malzeme: PVC/LSZH
    Kablo çapı: 2.0 / 3.0 mm Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü
    Garanti: Doğumdan 3 yıl sonra Kablo Rengi: su
    Uzunluğu: Özelleştirilebilir Ekleme kaybı: D 0.3dB
    Dönüş kaybı: ≥40db

    SC - LC çok modlu çift yönlü OM3 - 300 aqua renkli optik fiber kablo

    Normal çift yönlü yama kablosu LC konektörünün klipsi olacaktır, ancak SC konektörünün üzerinde klipsi yoktur, klibi bir SC konektörüne ihtiyacınız varsa, lütfen teklif etmeden önce bize bildirin. çünkü fiyat biraz farklı.

    OM3 50/125 kablosunun iki tipi vardır: OM3-150 ve OM3-300. Lütfen teklif etmeden önce ihtiyacınız olan türü bize bildirin.

    OM3-150, 150 metre mesafeye, OM3-300 ise 300 metre mesafeye transfer edilebilir. Kablo tipini transfer gereksinimleriniz olarak seçebilirsiniz.

    kip Tek mod Çok modlu
    Polonya UPC APC PC
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
    Geri dönüş kaybı 55dB ≥ 65dB ≥45dB
    Test Dalgaboyu 1310/1550 850 / 1310nm
    Dayanıklılık (500 Eşleşme) ≤0.2dB
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Yangına dayanıklı IEC 60794-2-30
    Standartlar-Uyumlu ROHS, IEC ve GR-326
    Ücretsiz örnek EVET
    Teslimat süresi 1 gün numune için, 3 gün üretim için

    Optik fiber atlama teli atlama teli donanımından veri merkezine donanım yapmak için kullanılır

    Genellikle optik terminal ve terminal kutusu arasında kullanılan ve optik fiber iletişim sistemi, optik fiber erişim ağı, optik fiber veri iletimi ve LAN gibi bazı alanlarda kullanılan daha kalın bir koruma katmanı vardır.

    Özellikler:

    • Çeşitli konnektör tipleri mevcuttur
    • Düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
    • İyi değiştirilebilirlik
    • İyi Dayanıklılık
    • Yüksek sıcaklık kararlılığı
    • Standart: Telcordia GR-326-CORE

    Fiber türü Tek mod:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

    Çok modlu:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125 OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
    Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN

    Kordon tipi Simplex, Duplex, 4 çekirdekli, 6 çekirdekli, 12 çekirdekli, 24 çekirdekli, 48 çekirdekli, 96 çekirdekli 108 çekirdekli, 120 çekirdekli ..
    Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ....
    Kablo ceket PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M)

    0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (özelleştirilebilir)

    Bağlayıcı tipi:

    Nasıl sipariş

    1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyaçlarınıza göre

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)