Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Atlama Kablosu

Aqua Renkli OM3 Fiber Optik Jumper Kabloları Tip Konnektörleri Çeken LC Dubleks

Aqua Renkli OM3 Fiber Optik Jumper Kabloları Tip Konnektörleri Çeken LC Dubleks

    • Aqua Color OM3 Fiber Optic Jumper Cables Pulling Type Connetors LC Duplex
    • Aqua Color OM3 Fiber Optic Jumper Cables Pulling Type Connetors LC Duplex
  • Aqua Color OM3 Fiber Optic Jumper Cables Pulling Type Connetors LC Duplex

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: ISO,RoHS , CE
    Model numarası: LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 50000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Bağlayıcı türü: LC Mod türü: Çoklu mod
    Kablo tipi: OM3 Kablo Malzeme: PVC/LSZH
    Kablo çapı: 2.0 / 3.0 mm Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü
    Garanti: Doğumdan 3 yıl sonra Kablo Rengi: su
    Uzunluğu: Özelleştirilebilir Ekleme kaybı: D 0.3dB
    Dönüş kaybı: ≥40db Fiber sayımı: Çift yönlü

    aqua renk OM3 fiber optik atlama kabloları çekme tip konnektörlü LC dupleks

    Çekmeli tip konektör yeni tasarlanmış bir üründür ve müşterilerden çok iyi bir ün kazanmıştır ve piyasada çok polülerdir.

    Konektörün ekipmanlara takılması ve çekilmesi için mühendisin yardımcı olabilir, ayrıca eski veya hasarlı konektörü yüksek yoğunluklu ekipmandan veri merkezindeki veya başka bir yerden değiştirmemizde bize çok yardımcı olabilir.

    Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi, yüksek yoğunluklu 144 çekirdekli 1U dağıtım kutusu. Çekme tipi konektörleri kullandıktan sonra, çekme ayağı olmadan. Bir konektörün çekilmesi çok zordur, ancak tüm sorunların kolay olması gerekir.

    Uygulama

    1) FTTH, LAN, PON ve Optik CATV, Yerel halka ağı
    2) Optik fiber iletişim sistemi
    3) Optik fiber test cihazları
    4) Optik fiber sensörü
    5) Sanayi ve askeri uygulama

    kip Tek mod Çok modlu
    Polonya UPC APC PC
    Ekleme Kaybı ≤0.2dB ≤0.2dB ≤0.2dB
    Geri dönüş kaybı 55dB ≥ 65dB ≥45dB
    Test Dalgaboyu 1310/1550 850 / 1310nm
    Dayanıklılık (500 Eşleşme) ≤0.2dB
    Çalışma sıcaklığı -20 ℃ ~ 70 ℃
    Depolama sıcaklığı -40 ℃ ~ 85 ℃
    Yangına dayanıklı IEC 60794-2-30
    Standartlar-Uyumlu ROHS, IEC ve GR-326
    Ücretsiz örnek EVET
    Teslimat süresi 1 gün numune için, 3 gün üretim için

    Fiber türü Tek mod:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

    Çok modlu:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4

    (8) 50/125-OM5

    Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
    Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, E2K, MU, MTRJ, MPO / MTP, SMA, DIN

    Kordon tipi Simpleks, Dubleks, 4 çekirdek, 6 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek ...
    Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ....
    Kablo ceket PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M)

    0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (özelleştirilebilir)

    Nasıl sipariş


    1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC mavi renk ve APC yeşil renk) / çoklu mod (PC bej rengi)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyaçlarınıza göre

    Bağlayıcı tipi:

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)