Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Telekomünikasyon Ağları / Test Cihazları İçin Yüksek Dönüş Kaybı Sabit Optik Zayıflatıcı

Telekomünikasyon Ağları / Test Cihazları İçin Yüksek Dönüş Kaybı Sabit Optik Zayıflatıcı

    • High Return Loss Fixed Optical Attenuator For Telecommunication Networks / Test Equipment
    • High Return Loss Fixed Optical Attenuator For Telecommunication Networks / Test Equipment
    • High Return Loss Fixed Optical Attenuator For Telecommunication Networks / Test Equipment
    • High Return Loss Fixed Optical Attenuator For Telecommunication Networks / Test Equipment
    • High Return Loss Fixed Optical Attenuator For Telecommunication Networks / Test Equipment
  • High Return Loss Fixed Optical Attenuator For Telecommunication Networks / Test Equipment

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: FC UPC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 100.000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: Metal Bağlayıcı türü: FC UPC
    Mod türü: Tek mod Tekrarlanabilirliği: > 1000 kat
    Zayıflama: 1-30 dB Dönüş kaybı: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    Teslimat Süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-10 iş günü Ambalaj: Standart ihracat paketi
    Ödeme vadeli: T / T, L / C, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM Sertifika: CE, ISO, RoHS

    Ürün Açıklaması
    Düşük Ekleme Kaybı ve Yüksek Geri Dönüş Kaybı Sabit Plug-in FC Tipi Optik Elyaf Zayıflatıcıları

    • Ekleme Kaybı <0.20dB; Dayanıklılık <0.20dB tipik değişim, 1000 çiftleşme; Çalışma Sıcaklığı: -40 ila + 80 ℃
    • Fiber optik kablo adaptörleri, kablo bağlantısına veya bağlantı kablolarına (9/125) hassas fiber optik kablo sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır.
    • Mühendislik plastikleri, yüksek sıcaklık dayanımlı, avantajları okside etmek kolay değildir.
    • CATV, Telekomünikasyon ağları, Test ekipmanları, Metro, Yerel Alan Ağları (LAN), Veri işleme ağları gibi birçok cihaz ve yere sığdır
    • Uygulama: Optik fiber dağıtım çerçevesi (ODF), Fiber optik iletişim ağı, Fiber optik geniş bant erişimi, Fiber optik CATV, Fiber optik metre, Fiber optik LAN


    Şartname:

    madde Parametre
    model Sabit, Kadın ve Erkek, In-line, Değişken
    Çalışma dalgaboyu SM: 1310 / 1550nm MM: 850 / 1300nm
    Zayıflama Aralığı 1 ~ 30dB
    Geri dönüş kaybı PC: ≥50dB UPC: ≥55dB APC: d60db
    Zayıflama Toleransı ≤ +/- 0.5 (1-10dB) veya ≤ +/- 1.0 (11-30dB)
    Maksimum Optik Giriş Gücü 1000 mW
    Polarizasyon Bağımlı Kayıp ≤0.1dB
    Çalışma sıcaklığı -40 ° C ~ 75 ° C
    Depolama sıcaklığı -40 ° C ~ + 85 ° C
    Nem % 95 RH


    daha fazla resim





    Senin gibi olabilir








    Şirket tanıtımı

    Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

    Ürün yelpazemiz: Yama Kordon / Pigtailler, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik konektör ... Etc.

    Ürünlerimiz Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

    Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet vermektedir.

    Ürünler tüm müşterilerden yüksek itibar ve geri bildirim aldı!

    Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!



    Teslimat ve ödeme

    1. Teslim süresi: ödeme alındıktan sonra 2-15 iş günü
    2.paket: ihracat sdandard paketi
    3. ödeme süresi: T / T, PAYPAL, westen birliği, L / C. % 30 mevduat, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye
    4. Garanti: 3 yıl
    5. teslimat yöntemi: deniz tarafından aire (DHL, UPS, FEDEX, TNT, vb)




    Sipariş Bilgileri:

    Adım 1: Konnektör tipi: FC, SC, LC, ST
    Adım 2: Yüksük Uç Yüzü: PC, UPC, APC
    3. Adım: Tür: Tek modlu, Çok modlu
    Adım 4: Zayıflama: 1-10dB (1dB adımı), 15, 20, 25, 30dB
    Adım 5: Mod: Sabit, Dişi ve Erkek, In-line, Değişken
    Adım 6: dalga boyu: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm




    bizimle nasıl iletişime geçilir


    Mail: sales01@newlightfiber.com
    Cel / whatsapp: 008615800028772

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)