Ana sayfa ÜrünlerFiber optik helezon

Sarı Fiber Optik Pigtail Sınırlı Tüp ST APC 0.3 DB Ekleme Kaybı

Sarı Fiber Optik Pigtail Sınırlı Tüp ST APC 0.3 DB Ekleme Kaybı

    • Yellow Fiber Optic Pigtail Bounded Tube ST APC 0.3 DB Insertion Loss
    • Yellow Fiber Optic Pigtail Bounded Tube ST APC 0.3 DB Insertion Loss
  • Yellow Fiber Optic Pigtail Bounded Tube ST APC 0.3 DB Insertion Loss

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: SC / PC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + karton kutu
    Teslim süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 12000 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: ST APC sarı fiber optik pigtail sınırlanmış tüp pigtail optik fiber pigtail Bağlayıcı türü: ST APC (SC, FC, LC, MPO, MTRJ, MU olabilir)
    Kablo tipi: 12 çekirdekli Kablo Rengi: isteğinize göre
    Kablo çapı: 0.9mm Kablo uzunluğu: (kişiselleştirilebilir )
    Ekleme kaybı: ≤ 0,3 dB Dönüş kaybı: D 60dB
    Teslimat Süresi: 2-7 iş günü Ödeme vadeli: Peşin% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen% 70% dengesi

    ST APC sarı fiber optik pigtail sınırlanmış tüp pigtail optik fiber pigtail

    Açıklama

    Renkli Özelleştirilmiş Optik Fiber Pigtail 12 Çekirdek FC Pigtail. SC FC LC ST fiber optik konnektörü iki son duyarlıklı optik fiber optik bağlantı teli, iletim ortamına göre kenetlenerek ortak silikon tabanlı optik tek modlu, çok modlu jumper'lara ve iletim için plastik gibi diğer parçalara ayrılabilir fiber optik jumper kabloların orta, Baş yapı formları bağlayarak bölünebilir: FC, SC, ST, LC, MTRJ, MPO, MU, SMA, FDDI, E2000, DIN4, D4 vb çeşitli formlar.

    1. özel özellik:

    içerik Test durumu (dB)
    SM AA
    APC UPC PC
    Optik performans IL (dB) 1310 / 1550nm LD Işık 0.2 0.2 0.2 0.2
    RL (dB) 1310 / 1550nm LD Işık 65 55 50 35

    çevre

    performans

    Yüksek sıcaklık +85 ℃, 168h 0.2
    Sıcaklık döngüsü -40 ~ 75 ℃, 21cycle, 168h 0.2
    Nem termal (Sabit) 5 ℃,% 95 bağıl nem, 168h 0.2
    Nem termal döngüsü 10 ~ + 65 ℃,% 95 RH, 21 çevrim, 168H 0.2
    Mekanik performans Titreşim 10 ~ 55 Hz, 1.5 mm (s) 0.1
    bükme 0.9kgf, -90 ° + 90 °, 100cycle 0.1
    burulma 2.5kgf, 10times / dakika, 180 °, 200times ± 0.1N
    Anti-gerilim 90N, 10dk 0.1
    Damlama 1.5 yükseklik, 8 kat 0.2
    Tekrar et 10 kez ekler 0.1
    dayanıklılık > 1000times 0.2

    2. Mekanik Performans ve Çalışma Sıcaklığı

    içerik Karakter birim
    Çalışma sıcaklığı -40 ~ 85
    Depolama sıcaklığı 5 ° ile + 50

    Φ3.0 Fiber Curl Yarıçapı

    > 30 aa
    Φ3.0 Anti-Çekme Dayanımı > 9.0 kgf
    Ana mekanik boyutu SEE LAYOUT -

    3. 3D Endeksi

    tip

    içerik

    APC UPC LC
    Cury Yarıçapı (mm) 5-12 10-25 7-25
    Apexoffset (um) 0 ~ 50
    FiberHeight (nm) -50 ~ 50
    Açı (derece) 7.5 ~ 8.5 / /


    Şirket tanıtımı

    Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

    Bizim ürün hattı: Patch Cord / Pigtails, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik bağlayıcı ... vb Ürünlerimiz yaygın Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

    Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş productionequipment, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye müşteriye sunmaktadır. Tüm müşterilerden yüksek itibar ve geri bildirim ile ürünler!

    Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!

    Ödeme süresi ve teslimat

    1. Ödeme: T / T, L / C, Paypal, Westen Birliği, Moneygram

    2.% 30 depozito peşin, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye.

    3. Paket: uluslararası standart paket (OPP TORBA + Karton Kutu)

    4. Teslim süresi: ödeme alındıktan sonra 2-7 iş günü (sizin miktarına göre).

    5. Garanti: 3 yıl (teslimattan sonra).

    6. Nakliye yöntemi: hava yoluyla (DHL, TNT, UPS, Fedex), deniz yoluyla (ihtiyaçlarınıza göre).

    Ana Ürünler

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Diğer ürünler