Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu

LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu

  • LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu
  • LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu
  • LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu
  • LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu
LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Shenzhen, Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE , ISO , RoHS
Model numarası: MPO MTP
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: can be negotiated
Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + Karton kutu
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 500 adet / gün
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Malzeme: PVC / LSZH Konektör Tipi: MPO / MTP erkek ve dişi
mod: tek / çoklu mod Teslimat süresi: Ödeme aldıktan sonra 2-7 gün
Üretme: günde 500 adet Uzunluk: Gereksiniminiz Olarak
nakliye süresi: Deniz veya hava yoluyla Fiber kordon: 8 çekirdek / 12 çekirdek / 32 çekirdek
Ürün adı: MTP MPO kablosundan LC Fan Çıkışına Çok Modlu 12 fiber MPO Fiber Optik Yama Kablosu
Vurgulamak:

mpo fiber kablo

,

mpo mpo kablosuna

 

 

MTP MPO kablosundan LC Fan Çıkışına Çok Modlu 12 fiber MPO Fiber Optik Yama Kablosu

 

 

Ürün Açıklaması

 

MPO/MTP ara kablosu, yüksek yoğunluklu fiber ağlarda kullanılan çok fiberli bir jumper'dır.Hızlı ethernet, veri merkezi, fiber kanal ve gigabit ethernet uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.

 

MTP / MPO ana hat kablosu, zaman alan alan sonlandırmasına uygun maliyetli bir alternatif, yerden tasarruf gerektiren ve kablo yönetimi sorunlarını azaltan veri merkezlerinde yüksek yoğunluklu fiber yama için tasarlanmıştır.

 

 

Özellikleri

 

0,9 mm, 2,0 mm ve 3,0 mm fiber optik kablo isteğe bağlıdır

 

Farklı fiber dizileri ve farklı anahtar konfigürasyonları isteğe bağlıdır.

 

SM (9/125), MM (50 veya 62.5/125), OM3 ve OM4 fiber tiplerinde mevcuttur.

 

8/12/24 fiberlerde mevcuttur.

 

Corning cam elyafı mevcuttur

 

Şerit, Sağlamlaştırılmış veya çıkış kablosu mevcuttur

 

LSZH, PVC, OFNR ve OFNP dereceli ceket isteğe bağlıdır.

 

IEC61754, TIAFOCIS 5/604-5, bell core GR-143 gereksinimlerini karşılayın

 

 

Şartname:

Parametre Birim MPO-OM3-PC
Ekleme kaybı dB ≤0.7(Standart) 0.35(tipik)
Geri dönüş kaybı dB ≥35
değiştirilebilirlik dB ≤0.3
Titreşim dB ≤0.3
Çalışma sıcaklığı -40~75
Depolama sıcaklığı -45~85
 

 

Sipariş Bilgileri:

 

 

 

Paketleme ve Etiketleme

 

 

Paket standart ihracat gereksinimlerine göre paketlenecektir, müşteri memnuniyeti hedefimizdir.
etiket baskısı : Müşteri logosu veya markamız mevcuttur
İç ambalaj: bir kartonda 5 adet
Dış ambalaj: karton çuvalla paketlenecek, kartonu tozdan ve ıslaktan iyi koruyun.
Ulaşım: Hava, deniz, DHL, Fedex TNT, UPS...

 

 

Daha fazla ürün

 

LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu 0

 

LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu 1

 

LC Fan Out MPO MTP Kablosu Çok Modlu 12 Fiber Optik Yama Kablosu 2

 

SSS

 

Q1.Fiyatı ne zaman alabilirim?

A1: Sorgunuzu aldıktan sonra genellikle 24 saat içinde teklif veririz.Fiyatı almak için çok acil iseniz, lütfen bizi arayın veya e-postanızda bize bildirin, böylece sorgunuzun önceliğini dikkate alacağız.

 

S2.Küçük siparişi kabul edebilir misiniz?

A2: evet, şirketimizde küçük sipariş mevcuttur.İş her zaman küçükten büyüğe bildiğimiz için müşterilerimizin yeni projelerini destekliyoruz. Başarınız benim işim.

 

S3.Toplu sipariş vermeden önce numune sipariş edebilir miyim?

A3: evet, numune kesinlikle toplu siparişten önce testiniz içindir.Bu normal bir süreçtir, her zaman diğer müşterilerle ilgileniriz.

 

Q4.Teslimat süreniz nedir?

A4: EXW, FOB, CIF, CFR vb. Kabul ediyoruz. Sizin için en uygun veya uygun maliyetli olanı seçebilirsiniz.

Q5.malları aldığımızda kalite sorunu varsa ne olur?

A5: Malları paketinden çıkardığınızda kalite sorunu varsa, referansımız için fotoğraf çekebilirsiniz, QC departmanımız sorunu kontrol edecek ve size en iyi çözümleri sunacak, ayrıca gelecekte kaliteyi iyileştirmek için de harekete geçeceğiz.

 

bizimle nasıl iletişime geçilir

 

 

Posta :sales01@newlightfiber.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Alice

Tel: 0086-13534063703

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)