Ana sayfa ÜrünlerFiber optik alıcı verici

XFP SFP Alıcı Modülü, Hızlı Ethernet SFP Fiber Alıcı-Vericisi 10G 850nm 300m

XFP SFP Alıcı Modülü, Hızlı Ethernet SFP Fiber Alıcı-Vericisi 10G 850nm 300m

    • XFP SFP Transceiver Module , Fast Ethernet SFP Fiber Transceiver 10G 850nm 300m
    • XFP SFP Transceiver Module , Fast Ethernet SFP Fiber Transceiver 10G 850nm 300m
  • XFP SFP Transceiver Module , Fast Ethernet SFP Fiber Transceiver 10G 850nm 300m

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: NEW LIGHT
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: MPO / MTP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + plastik kutu + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü (miktarına bağlıdır)
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: Ay başına 20000 adet
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Mod türü: Tek modu Hız: 10/100/1000M
    veri hızı: 2.5G / 1.25G / 10G Sertifika: CE, ISO, RoHS TUV, EMC
    mesafe: 20km Dalga boyu: 1310 / 1550nm
    Güç: -3-9dBM Garanti: 3 Yıl
    Çalışma sıcaklığı: 0-70 Uygulama: FTTH / FTTB / FTTX
    Ürünler: XFP SFP Hızlı Ethernet modülü fiber optik alıcı-verici 10G 850nm 300m SFP +




    XFP SFP Hızlı Ethernet modülü fiber optik alıcı-verici 10G 850nm 300m SFP +


    • 850nm SFP + 10G 300M optik alıcı verici
    • CE, FCC ve RoHS sertifikaları ile Yüksek Kalite
    • Durum: İyi
    • Üretici: Finisar

    Özellikler

    • 155Mbps veri bağlantılarına kadar
    • 80km iletim için 1550nm DFB lazer ve PIN fotoğraf detektörü
    • Dubleks LC yuvası ile SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu
    • Dijital Teşhis İzleme: Dahili Kalibrasyon veya Harici Kalibrasyon
    • SONET ile uyumlu
    • RoHS ile uyumlu
    • + 3.3V tek güç kaynağı
    • Çalışma durumu sıcaklığı:
    • Standart: 0 ila + 70 ° C
    • Endüstriyel: -40 ila + 85 ° C

    Marka Orijinal Finisar
    Anavatan Malezya
    Form faktörü MMF SFP +
    dalga boyu 850 nm
    Mesafe 100M
    Veri Hızı (maks.) 10 Gb
    Düşük Uçlu Kasa Sıcaklığı (° C) 0 ℃
    High End Kasa Sıcaklığı (° C) 70 ℃
    Güç kaynağı 3.3v
    Bağlayıcı LC konektörü
    Garanti 3 yıl
    sertifika CE, ROHS, FCC
    İle uyumlu Cisco, huawei, HP, H3C, ZTE, Ardıç, vb.
    DDMI Evet
    Teslimat zamanı 24 saat içinde
    paket 36 adet veya 10 adet / anti-statik kutu

    Sipariş Bilgileri:

    Çift Fiber SFP Verici
    Parça numarası Ürün Açıklaması
    155Mbp / s SFP Verici
    FE-SX-MM850 155Mbps, 850nm MM 2km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-SX-MM1310 155Mbps, 1310nm MM 2km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX20-SM1310 155Mbps, 1310nm SM 20km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX40-SM1310 155Mbps, 1310nm SM 40km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX80-SM1550 155Mbps, 1550nm SM 80km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    FE-LX120-SM1550 155Mbps, 1550nm SM 120km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    1.25Gbps SFP Verici
    GE-SX-MM850 1.25 Gbps, 850nm MM 500m Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-SX-MM1310 1.25 gbps, 1310 nm MM 2km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX20-SM1310 1.25 Gbps, 1310nm SM 20km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX40-SM1310 1.25 Gbps, 1310nm SM 40km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX60-SM1550 1.25 Gbps, 1550nm SM 60km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX80-SM1550 1.25 Gbps, 1550nm SM 80km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    GE-LX120-SM1550 1.25 Gbps, 1550nm SM 120km Çift LC, DDM 0 ° C ~ + 70 ° C
    10 Gb / sn SFP Verici
    SFP + -10GB-SR 10G SFP + SR Çok modlu çift fiber LC 850nm 300M
    SFP + -10GB-LRM 10G SFP + LRM Çok modlu çift fiber LC 1310nm 220M
    SFP + -10GB-LR 10G SFP + LR Tek modlu çift fiber LC 1310nm 20km
    SFP + -10GB ER 10G SFP + ER Tek modlu çift fiber LC 1550nm 40km
    SFP + -10GB-Z- 10G SFP + ZR Tek modlu çift fiber LC 1550nm 80km
    SFP + 10G40-cwdm 1470 ~ 1610nm CWDM SFP + 40km
    SFP + 10G80-cwdm 1470 ~ 1570nm CWDM SFP + 80km
    SFP + 10G80-cwdm 1590 ~ 1610nm CWDM SFP + 80km
    SFP + 10G40-DWDM DWDM SFP + 40 km
    SFP + 10G80-DWDM DWDM SFP + 80 km
    NF-cwdm-XFP40 1470 ~ 1610nm CWDM XFP 40km
    NF-cwdm-XFP80 1470 ~ 1570nm CWDM XFP 80km
    NF-cwdm-XFP80 1590 ~ 1610nm CWDM XFP 80km
    NF-DWDM-XFP40 DWDM XFP 40km
    NF-DWDM-XFP80 DWDM XFP 80km
    NF-DWDM-XFP100 DWDM XFP100km





    UYGULAMALAR

    1. 10GBASE-BX, 10.3125 Gb / s'de

    2. 10GBASE-BX 9,953 Gb / s'de



    Ürün Tanımlaması


    TRANSCOM'UN TS-SF-T12-02-2 10/100/1000 BASE-T Bakır Küçük Form Takılabilir (SFP) alıcı-vericileri SFP Çok Kaynaklı Anlaşmaya (MSA) dayanmaktadır. IEEE Std 802.3'te belirtilen Gigabit Ethernet standartları ile uyumludurlar. 10/100/1000 BASE-Tphysical katman IC (PHY), tüm PHY ayarlarına ve özelliklerine erişim sağlayarak I2C üzerinden erişilebilir.

    TS-SF-T12-02-2, 1000BASE-X otomatik anlaşmayla uyumludur, ancak bir bağlantı belirtme özelliğine sahip değildir (RX_LOS dahili olarak topraklanmıştır).











    şirket tanıtımı

    Optik İletişim ürünleri Ar-Ge, üretim, satış ve servis gibi yüksek teknoloji şirketi olarak uzmanlaşmış yeni Işık Optik Technology Limited. Fabrikamız 2011 yılında kuruldu ve 6 yıl OEM ve tüm dünyada müşteri için üretim deneyimi ile kurulmuştur.

    Bizim ürün hattı: Patch Cord / Pigtails, Patch Cord Kablolar, MTP / MPO Patch Cord, Fiber Optik adaptör, zayıflatıcı, Fiber optik bağlayıcı ... vb Ürünlerimiz yaygın Telekomünikasyon, Fiber optik CATV, dijital internet fiber iletimi, veri tabanı istasyonu, vb.

    Şirket yüksek teknoloji teknolojisi, profesyonel Ar-Ge ekibi, gelişmiş üretim ekipmanları, sofistike beceri mühendisleri var. Ve yüksek kalite kontrol sistemi, ürünlerimiz ABD, Avrupa, Brezilya, Orta Doğu ve Asya'ya 60'dan fazla ülke ve bölgeye hizmet vermektedir.

    Tüm müşterilerden yüksek itibar ve geribildirim ile ürünler!

    Birlikte destekleyebileceğimiz ve işbirliği yapabileceğimiz herhangi bir konu varsa lütfen bizimle iletişime geçin!

     



    Paketleme detayları:

    10 adet / anti-statik kutu, 40 adet / anti-statik kutu.

    Tercih edilen taşıyıcı, lütfen bizi önceden bilgilendirin.

    • FedEx Gecelik: Teslimat için 1-3 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir.
    • DHL: Teslimat için 2-4 iş günü (hafta sonları ve tatil günleri hariç) sürecektir. İspanya, İtalya, Brezilya ve diğer bazı ülkeler için, malların gümrükleme süresi nedeniyle gelmesi daha uzun zaman alacaktır.


    hizmetlerimiz

    • Kalp hizmetine "bire" kalp: Satış temsilcisi sadece beş müşteri için hizmet veriyor. Sizin için uzun süreli devam eden hizmetleri bekliyoruz, ama sadece bir ya da iki kez işbirliği değil.
    • Mükemmel satış sonrası servis: 24 saat belirlenmiş telefon numarası, e-posta ve müşteri yöneticisi
    • Uzun garanti: 3 yıl garanti. Kablo yapay hasarlı değilse, cilalayabilir veya ücretsiz olarak test edebiliriz. (ama navlun ödemek zorundasınız).



    Ödeme

    1. T / T /, PAYPAL, BATI BİRLİĞİ, PARA GRAM, L / C.
    2.% 30 depozito peşin, teslimattan önce ödenen% 70 bakiye.









    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)