Ana sayfa ÜrünlerFiber optik zayıflatıcı

Fiber Optik Kablo / Patch Cord için 12 çekirdekli MPO / MTP Fiber Optik geri döngü zayıflatıcı

Fiber Optik Kablo / Patch Cord için 12 çekirdekli MPO / MTP Fiber Optik geri döngü zayıflatıcı

    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
    • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord
  • 12 core MPO / MTP Fiber Optic loopback Attenuator For Fiber Optical Cable / Patch Cord

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: MPO

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: Standart ihracat paketi
    Teslim süresi: 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: T/T, Western union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 100.000 adet / ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: plasticl Bağlayıcı türü: MPO
    Mod türü: Tek modu Tekrarlanabilirliği: > 1000 kat
    Zayıflama: 1-30 dB Dönüş kaybı: PC ≥ 45dB UPC ≥55dB APC ≥65dB
    Sertifika: CE, ISO, RoHS sıcaklık işletmek: -40- + 80
    Fiber sayımı: 12 çekirdekli

    Ürün Açıklaması

    Fiber Optik Kablo / Patch Cord için 12 çekirdekli MPO / MTP Fiber Optik geri döngü zayıflatıcı

    Optik zayıflatıcı olarak da bilinen bir fiber optik zayıflatıcı, fiber optik iletim sisteminde önceden belirlenmiş bir faktör tarafından bir optik sinyalin güç seviyesini düşürmek için kullanılan pasif bir bileşendir. Sinyalin yoğunluğu, sinyalin gittiği belirli bir mesafe boyunca desibel (dB) cinsinden tanımlanır. Fiber optik zayıflatıcılar genellikle tek modlu uzun mesafeli uygulamada kullanılır.

    Ürün Açıklaması MPO geri döngü zayıflatıcı, sadece TIA / EIA'nın 604-5 ve IEC61754-7 standartlarına uymakla kalmayan, aynı zamanda RoHS standartlarına da tam olarak uyan ve ağ bileşenlerinin yangın testi özelliklerini de karşılayan 40G / 100G optik ağ optik bağlantı testine uygulanır .

    Teknik parametreler:

    madde

    Şartname

    bilgisayar UPC

    APC

    Çalışma Dalgaboyu (nm):

    1310/1550

    çekirdek sayısı

    12 çekirdekli

    mod türü

    Tek mod
    Geri Dönüş Kaybı (dB): ≥50 ≥55

    ≥60

    Zayıflatıcı Değeri:

    Özel talebe göre yapmak 1 - 30dB

    Maksimum Optik Giriş Gücü:

    200mW

    Bellcore Uyumlu:

    Dalga Boyu Bağımsız (DWDM)

    Çalışma sıcaklığı:

    -40 - + 85 ° C

    Zayıflama Doğruluk: +/- 0.5 (1-10)
    +/- 1,0 (11-30)
    Dayanıklılık (100mw'den fazla):

    Basit ve Güvenilir Yapı

    Depolama sıcaklığı:

    -40 - + 85 ° C

    Temel Özellikler:

    1. Düşük geri yansıma ve Düşük PDL

    2. Yüksek hassasiyetli zayıflama değeri
    3. zayıflama aralığı Hassas kontrol
    4. geniş zayıflama aralığı
    5. hassas seramik halka
    6.FC, SC, ST, LC… isteğe bağlı
    7. Plastik veya metal gövde malzemesi

    Uygulama :

    1. Test ekipmanları

    2. Fiber Optik CATV
    3. Fiber Optik Sensör
    4. Fiber Optik Telekomünikasyon Sistemi
    5. hassas seramik halka
    6.FC, SC, ST, LC… isteğe bağlı
    7. Plastik veya metal gövde malzemesi

    Sipariş Bilgileri:

    LC / UPC-SM-5dB-Dişi ve erkek

    Adım 1: Konektör tipi: FC, SC, LC, ST, MU

    Adım 2: Yüksük Bitiş Yüzü: PC, UPC, APC

    Adım 3: Tür: Tek modlu, Çok modlu

    Adım 4: Zayıflama: 1-10dB (1dB adım), 15, 20, 25, 30dB

    Adım 5: Mod: Sabit, Kadın ve Erkek, Sıralı, Değişken

    Adım 6: Dalga Boyu: 1310nm, 1550nm, 850nm, 1300nm

    Paketleme:

    Stick etiketli PE torba başına bir parça (etiketinde müşterinin logosunu ekleyebiliriz.)

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)