Ana sayfa ÜrünlerFiber optik patch panel

Paslanmaz Çelik 19 inç Raf Montaj Muhafazası / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

Paslanmaz Çelik 19 inç Raf Montaj Muhafazası / Fiber Optik Sonlandırma Kutusu

    • Stainless Steel 19 Inch Rack Mount Enclosure / Fiber Optic Termination Box
    • Stainless Steel 19 Inch Rack Mount Enclosure / Fiber Optic Termination Box
    • Stainless Steel 19 Inch Rack Mount Enclosure / Fiber Optic Termination Box
    • Stainless Steel 19 Inch Rack Mount Enclosure / Fiber Optic Termination Box
  • Stainless Steel 19 Inch Rack Mount Enclosure / Fiber Optic Termination Box

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE / ISO / RoHS
    Model numarası: MPO / MTP - LC / SC / FC / ST

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: köpük + karton kutu
    Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 2-10 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, paypal
    Yetenek temini: 2000 Adet / ay
    İletişim
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: Paslanmaz çelik Uygulama: FTTH / FTTB / FTTX ağı
    Çalışma sıcaklığı: -20 ° ~ +80 ° Max kapasite: 144 çekirdek
    uygun adaptör: LC / SC / ST / FC / MPO Boyutu: 19 inç
    OEM / ODM: Kabul edilebilir deliery zamanı: Ödeme aldıktan sonra 2-10 iş günü
    Ödeme Şekli: T / T, Paypal, batı birliği, para gram
    Vurgulamak:

    odf optical fiber distribution frame

    ,

    odf fiber optic patch panel

    Açıklama

    19 inç MPO / MTP erkek Fiber Optik Dağıtım Çerçevesi terminali dağıtım kutusu

    Ürün Açıklaması

    MPO / MTP Fiber Optik Yama Panelleri

    · Fiber patch panelin kablolama yönetimi verimliliğini optimize etmek için kolay tak ve çalıştır fiber kaset modülü ile entegre edilmesi

    · Hafiftir, kurulumu kolaydır.

    · Kurulum ve operasyon için kolay.

    · 19 'standart yapı.

    · Kayar tabla tasarımı.

    · FC / SC / ST / LC adaptörünün kurulumu için kullanılabilir.

    MPO / MTP KASETLER, soğuk haddelenmiş çelik sacdan veya Alüminyumdan yapılmıştır, MPO Kaset Modülleri, MPO ve LC veya SC ayrık konektörler arasında güvenli geçiş sağlar. MPO omurgalarını LC veya SC yamasıyla birbirine bağlamak için kullanılırlar.

    Özellikler:

    Hızlı ağ dağıtımı ve hızlı çözüm için MPO / MTP SİSTEMİ için tasarım

    Yüksek yoğunluklu ve küçük tasarım;

    8 ve 12 ve 24 fiber versiyonları - 4/6/12 LC (Dubleks) / SC (Simpleks) optik parçalar

    Mevcut Multimode (62.5 / 125, Standart 50/125 ve OM3, OM4) ve Tek modlu (OS1 / 2) fiber.

    Garantili kalite ve performansla anında saha bağlantıları için fabrikada sonlandırılmış ve test edilmiş kablo ve aparat

    Yüksek mukavemete sahip metalik kabuk, iç lifleri etkin bir şekilde korur

    Hareketler, ekler ve değişiklikler için kolay yeniden yapılandırmayı destekler

    LC / SC adaptörünün kurulumu için kullanılabilir.

    Optik performans:

    Fiber Sayımı 24 Fiber türü Fiber türü

    Ön bağlayıcı türü

    12x LC UPC Dubleks

    12x LC UPC Dubleks

    2x MTP UPC Tabanı-12 (erkek)

    1x MTP UPC Tabanı-12 (erkek)

    MTP Adaptörü

    Anahtar aşağı anahtar

    Anahtar UP kadar anahtar

    LC Adaptörü LC DX SC ayak izi

    LC DX SC ayak izi

    SM: MTP≤0.35dB, LC≤0.2dB

    MM: MTP0.35dB, LC = 0.2dB

    Geri dönüş kaybı

    SM: MTP≥60dB, LC≥50dB

    MM: MTP≥20dB, LC≥20dB

    Çalışma sıcaklığı

    0 ° C ila 70 ° C

    (32 ° F ila 158 ° F)

    Depolama ve nakliye sıcaklığı -40 ° C ila + 75 ° C

    Daha fazla resim

    Üretim departmanımız:

    Kalite kontrol

    Teslimat ve ödeme

    Neden bizi seçmelisiniz:


    1. rekabetçi fiyat
    2. hızlı teslimat
    3. Longtime garanti
    4. Güvenilir kalite
    5. profesyonel ürün ve teknik destek
    6. herhangi bir soru veya soruşturma için cevap
    7.Value eklenen servis: iyi ürünler hariç, ihtiyacınız olabilecek lojistik ve diğer yardımlar konusunda iyi hizmetler sağlayabiliriz.

    Servisimiz:


    1. bize soruşturma göndermek, biz 12 saat içinde size geri dönecektir.
    2. 30 yıllık ömrünü garanti etmek için sıkı süreç ve hammadde kontrolü benimseyin.
    3.Tüm ürünlerimiz iyi test edilmiş, size test raporu ve sertifikasyonu sağlıyoruz.
    4.We içtenlikle bizim fabrikada ziyaret etmek için yurtiçinde ve yurtdışında hoş geldiniz.

    bizimle nasıl iletişime geçilir

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)