Ana sayfa ÜrünlerFiber Optik Atlama Kablosu

3M SC Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu, LAN için Açık FTTH Bırakma Kablosu

3M SC Fiber Optik Yama Kablosu Tek Modlu, LAN için Açık FTTH Bırakma Kablosu

3M SC Fiber Optic Patch Cord Single Mode , Outdoor FTTH Drop Cable For LAN

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: NewLight
Sertifika: IS09001-2008.ROHS

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 ad
Fiyat: Negoatiate
Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 paket
Teslim süresi: 3-5 iş günü
Ödeme koşulları: T/T, Western Union, MoneyGram, Paypal
Yetenek temini: 10000PCS/ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: SC SC Fiber Parça Kablosu Çapı: 2.0mm
Fiber türü: Simplex bağlayıcı: SC-SC
Renk: siyah Uzunluğu: 3 metre

SC UPC 3M Açık FTTH Damla Delikli Patch Kablosu SC Tekli Modlu Simpleks Siyah renk


Şartname


Ekleme kaybı: ≤ 0.3dB
Dönüş kaybı: ≥55dB
dayanıklılık; ≥1000 kez
Çalışma sıcaklığı; -40 ~ 80 °
Çalışma dalga boyu: 1310-1550nm

özellik


Telekomünikasyon ağları için uygundur
Tür: FC, SC, ST, MU, LC, MTRJ, MPO, SMA, E2000, DIN
Yüksek dayanıklılık ve güvenilirlik
Düşük giriş kaybı ve yüksek geri dönüş kaybı
Tekli mod / çoklu mod, PC / UPC / APC patch cord ve pigtail mevcut
Tek çekirdekli, 2 çekirdekli, 4 cresli, 6 çekirdekli, 8 çekirdekli, 12 çekirdekli ve çok çekirdekli patch cord ve pigtail mevcuttur

Açıklama


SC fiber optik kablo hem tek mod hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur ve NTT-SC ürünleri ile tamamen intermate edilebilir. Tekli mod ve çok modlu SC fiber yamaları hem önceden cilalanmış UPC profili hem de konveks küresel uçlu bir zirkonya seramik halka ile birlikte gelir. Bu uç yüz türleri, maksimum tekrarlanabilirlik sağlarken daha hızlı cilalama ve düşük geri yansıma ve optik kayıp sağlar.

Sipariş seçenekleri

1) Konektör tipi: FC, SC, LC, ST, MTRJ, MU, E2000, MPO, DIN, D4, SMA
2) Parmaklık Uç yüzü: PC, UPCAPC
3) Temel Tür: Tek mod (SM: 9 / 125um), Çok Modlu (MM: 50 / 125um veya 62.5 / 125um)
4) Kablo Adedi: Simplex, Duplex, 6cores, 12corns, 16cores, 24cores, 36cores, 48cores ...
5) Kablo Çapı: φ3.0mm, φ2.0mm, φ0.9mm
6) Kablo uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş
7) Kablo tipi: PVC, LSZH, OM3, OFNR, OFNP, Plenum, Zırhlı

Mekanik özellikler

Değiştirilebilirlik (dB): ≤ 0.1

Titreşim (dB): ≤ 0.1 (5 ila 50Hz, 1.5mm)

Çekme mukavemeti (dB): ≤ 0.1 (0 ila 15Kg çekme)

Yüksek sıcaklık ≤ 0,2 dB (50 saat boyunca + 85 ° C)

Düşük sıcaklık ≤ 0,2 dB (50 saat için -40 ° C)

Sıcaklık döngüsü ≤ 0,2 dB (-40 ° C ila 85 ° C, 5 çevrim)

Nem ≤ 0,2 dB (-25 ° C ~ 65 ° C,% 93)

Uygulama:

Sinyal aktarımı ve veri iletimi

Telekomünikasyon ağı, yerel alan ağı (LAN), metropolitan alan ağı, fiber optik iletişim sistemleri

Fiber optik test ekipmanları / enstrümantasyonu

Optik fiber CATV (kablo televizyonu), fiber optik sensörler

Fiber optik geniş bantlı ev, evdeki FTTH fiber

Fiber optik patch paneller, raf ve duvara montaj fiber optik kablo sistemi

Sipariş Seçenekleri:

Bağlayıcı türü SC, FC, ST, LC, E2000, DIN, MU MTRJ, vs
Polonya UPC, APC, PC
Kablo türü Simplex, Dupleks düz, Çift Yönlü Ters
Lif SM (G652), 62.5 / 125um, 50 / 125um, OM2, OM3 SM (G655)
Kablo ceketi Kalkan, heyetinden, LSZH
Kablo Çapı 3.0 mm, 2.0 mm, 0.9mm, vs
Kablo uzunluğu Metre cinsinden uzunluğu

Tür:

* Bağlantı tipi: FC, SC, ST, LC, MT-RJ, MU, vb.

* Parmak uç yüzeyi: PC, UPC, APC, vb.

* Elyaf türü: tek modlu, polarizasyon bakım fiber optik, multimode 50/125, mutimode 62.5 / 125, vb.

* Kablo çapı: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm, vb.

* Bağlanan fiber sayısı: tek çekirdekli konektör, çift çekirdekli konektör ve çok çekirdekli konektör.

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Michael

Tel: 0086-15818525640

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)