Ana sayfa ÜrünlerFiber optik alıcı verici

1490/1550 nm Fiber Optik Alıcı-Verici WDM Modülü 10G BIDI SFP + 80KM LC Konnektör DDM

1490/1550 nm Fiber Optik Alıcı-Verici WDM Modülü 10G BIDI SFP + 80KM LC Konnektör DDM

    • 1490 / 1550 nm Fiber Optic Transceiver WDM Module 10G BIDI SFP+ 80KM LC Connector DDM
    • 1490 / 1550 nm Fiber Optic Transceiver WDM Module 10G BIDI SFP+ 80KM LC Connector DDM
  • 1490 / 1550 nm Fiber Optic Transceiver WDM Module 10G BIDI SFP+ 80KM LC Connector DDM

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 10 adet
    Fiyat: Negotiate
    Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 parça
    Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
    Yetenek temini: 10000/Ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Adı: SFP Telsiz Alıcısı Dalga boyu: 1490/1550
    Mod türü: Tek modu İletim mesafesi: 80 km
    Veri Transfer Hızı: 40 " bağlayıcı: LC

    Data com Uyumlu WDM Modülü 10G BIDI SFP + 80KM 1490 / 1550nm LC konnektör DDM

    Özellikler:


    Tekli LC konektörlü SFP MSA paketi
    Komisyon için tipik bidi 1490 / 1550nm ve 1550nm / 1490nm
    Yüksek duyarlılık için APD alıcısı
    Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması
    Dijital Tanı Monitörü Arabirimi
    Takılıp çıkarılabilir
    9.95Gb / s ila 11.1Gb / s seri optik arabirimi destekleyin
    80km'ye kadar mesafe
    SFP + MSA ile uyumlu
    Yüksek iletim marjı
    + 3.3V tek güç kaynağı
    Güç Tüketimi <1,5 W

    Uygulamalar:


    10GBASE-BX, 10.3125 Gb / s'de
    Diğer optik link

    Standart:


    SFP + MSA Uyumlu
    SFF-8472 reversion 9.5 uyumlu
    IEEE802.3-2005 uyumlu
    Telcordia GR-468-CORE uyumlu
    FCC 47 CFR Bölüm 15, Sınıf B uyumlu
    FDA 21 CFR 1040.10 ve 1040.11, sınıf 1 uyumlu
    RoHS uyumlu

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michael

    Tel: 0086-15818525640

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)