Ana sayfa ÜrünlerFiber optik alıcı verici

SFP-10G-SR 10G SFP Fiber Optik Alıcı Verici, Çok Modlu Fiber Alıcı-Verici Çift LC

SFP-10G-SR 10G SFP Fiber Optik Alıcı Verici, Çok Modlu Fiber Alıcı-Verici Çift LC

SFP-10G-SR 10G SFP Fiber Optic Transceiver , Multimode Fiber Transceiver Dual LC

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: New Light
Sertifika: CE

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: Negotiate
Ambalaj bilgileri: Paket başına 1 parça
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 10000/Ay
Şimdi başvurun
Detaylı ürün tanımı
Adı: SFP LC alıcı-verici Dalga boyu: 850nm
Mod türü: Multimode İletim mesafesi: 300m
Veri Transfer Hızı: 40 " bağlayıcı: Dubleks LC

10G Fiber Kanal için Multimode Çift LC 10G 850nm 300m SR SFP + Alıcı Verici SFP-10G-SR

Açıklama:

SFP + SR, çok modlu optik fiber üzerinden yüksek performanslı entegre dubleks veri iletimi için özel olarak tasarlanmıştır.
Bu alıcı-verici modülü Small Form-factor Pluggable Plus (SFP +) Çoklu Kaynak Anlaşması (SFF-8431 Rev4.1) ile uyumludur. Bu alıcı verici tipi 10 Gigabit Ethernet 10GBASE-SR / SW temel IEEE 802.3ae ve 10G Fiber Kanalına uygun bağlantı özellikleri ile seri verilerin 10.3125 Gbps'ye kadar taşınması için özellikle optimize edilmiştir.

Özellikler:


850nm VCSEL Verici
Veri aktarım hızı: 10.3Gbps
300m'ye kadar olan mesafe
Tekli 3.3V Güç Kaynağı ve TTL Lojik Arayüzü
Dubleks LC Konnektör
MSA SFF-8431, IEEE 802.3ae ile uyumlu
Güç Dağılımı: SFP + <1W
Dijital Tanı İzleme İşlevi
Çalışma Sıcaklığı: 0-70 Derece


Uygulamalar:


10GBASE-GB / SR
10G Fiber Kanal
Diğer Optik Bağlantı

İletişim bilgileri
NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

İlgili kişi: Michael

Tel: 0086-15818525640

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)