Ana sayfa ÜrünlerFiber optik kablolar

Telekom Ekipmanları / Yerel Alan Ağları İçin Uni Boot Fiber Pigtailler Yama Kabloları

Telekom Ekipmanları / Yerel Alan Ağları İçin Uni Boot Fiber Pigtailler Yama Kabloları

    • Uni Boot Fiber Pigtails Patch Cords For Telecom Equipment / Local Area Networks
    • Uni Boot Fiber Pigtails Patch Cords For Telecom Equipment / Local Area Networks
  • Uni Boot Fiber Pigtails Patch Cords For Telecom Equipment / Local Area Networks

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: ISO,RoHS , CE
    Model numarası: LC

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: opp torba + karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram, Paypal
    Yetenek temini: 50000 adet / ay
    İletişim
    Detaylı ürün tanımı
    Ürün adı: Uni boot çok modlu fiber optik kablo atlama kablosu 50/125 3.0 fiber kablo Bağlayıcı türü: LC
    Mod türü: Çoklu mod Kablo tipi: OM3
    Kablo Malzeme: PVC/LSZH Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0mm
    Teslimat Süresi: Ödeme yapıldıktan sonra 2-7 iş günü Garanti: Doğumdan 3 yıl sonra
    Ödeme vadeli: T / T, PAYPAL, WESTERN UNION,% 30 mevduat, teslimattan önce ödenen denge Uzunluğu: Özelleştirilebilir
    Vurgulamak:

    fiber optic pigtail

    ,

    ftth fiber optic cable


    Uni boot çok modlu fiber optik kablo atlama kablosu 50/125 3.0 fiber kablo


    Özellikler

    Tek yönlü bilgi aktarımı için tek yönlü veya eş zamanlı çift yönlü veri aktarımı için çift yönlü kullanılabilir
    Her bir kablo, bozulmamış bir kordonu sağlamak için kapalı bir plastik torbaya (temizleme talimatlarıyla) paketlenmiştir.
    Multimode en yaygın olarak düşük hızlı, kısa mesafeli uygulamalar için kullanılır.

    Uygulama

    Fiber Optik Telekomünikasyon
    FTTH (Eve Elyaf)
    CATV ve CCTV
    Veri İşleme Ağları
    Telekom Donanımı
    Yerel bölge ağları

    Patchcord Özellikleri

    Düşük Ekleme ve Geri Dönüş Kaybı
    Çeşitli Konektör Tipi
    Standart Konektör Muhafazası
    JC Com Standard Zirkonya Bilyası Kullanımı


    Teknik parametre

    ürün adı Telekomünikasyon Ekipmanları / Yerel Alan Ağları İçin Uni Boot Fiber Pigtailler Yama Kabloları
    mod türü çoklu mod
    kablo sayımı dubleks (tek yönlü / 4/8/12/16/24/32 çekirdekli olabilir)
    çekirdek tipi OM3-300 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3 ila 300 / OM4 / OM5)
    kablo rengi Aqua (isteğinize göre özelleştirilebilir)
    kablo çapı (çapı özelleştirilebilir)
    yama kablosu uzunluğu 5 metre (isteğinize göre özelleştirilebilir)
    ceket malzemesi PVC (PVC veya LSZH olabilir)
    ekleme kaybı D 0.3dB
    geri dönüş kaybı ≥45 dB
    dalga boyu 850 / 1300nm
    çekirdek tipi 50 / 125um
    bağlayıcı tipi LC UNIBOOT
    bağlayıcı rengi su
    halka malzemesi Seramik
    Operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
    kablo baskısı standart baskı (özelleştirilmiş olabilir)
    OEM / ODM kabul edilebilir
    garanti Doğumdan 3 yıl sonra
    Teslimat süresi 2-15 iş günü (miktarına göre)

    Fiber türü Tek mod:
    (1) 9/125-G652D
    (2) 9/125-G655
    (3) 9/125-G657A1, G657A2, G657B2, G657B3

    Çok modlu:
    (4) 50/125-OM2
    (5) 62.5 / 125-OM1
    (6) 50/125-OM3
    (7) 50/125-OM4
    (8) 50/125-OM5

    Fiber marka YOFC, Corning, OFS ...
    Bağlayıcı tipi SC, LC, FC, ST, MU, MTRJ, MPO / MTP, E2000, SMA, DIN

    Kordon tipi Simpleks, Dubleks, 4 çekirdek, 6 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek ...
    Kablo çapı 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm ....
    Kablo ceket PVC, LSZH, OFNR, OFNP
    Uzunluk (M)

    0.3m, 1m, 2m, 5m, 10m, 25m, 50m, 100m (özelleştirilebilir)


    Nasıl sipariş
    1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyacınıza göre
    8.MPO / MTP konektörü bize hangi yöntemin (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) olduğunu bildirmelidir.



    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Alice

    Tel: 0086-13534063703

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)