Ana sayfa ÜrünlerMPO MTP Kablosu

OM3 - 300 12 Core MPO'dan MPO'ya erkek aqua fanlı Fiber Optik PVC Kablo

OM3 - 300 12 Core MPO'dan MPO'ya erkek aqua fanlı Fiber Optik PVC Kablo

    • OM3 - 300 12 Core MPO to MPO male aqua fan out Fiber Optic PVC  Cable
    • OM3 - 300 12 Core MPO to MPO male aqua fan out Fiber Optic PVC  Cable
  • OM3 - 300 12 Core MPO to MPO male aqua fan out Fiber Optic PVC  Cable

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Shenzhen, Çin
    Marka adı: New Light
    Sertifika: CE , ISO , RoHS
    Model numarası: MPO MTP

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: can be negotiated
    Ambalaj bilgileri: OPP TORBA + Karton kutu
    Teslim süresi: 2-7 iş günü
    Ödeme koşulları: T / T, Western Union, MoneyGram, PAYPAL
    Yetenek temini: 500 adet / gün
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Malzeme: PVC Bağlayıcı türü: MPO / MTP erkek
    Modu: Çoklu mod Fiber sayımı: 72 çekirdekli
    Kablo Rengi: su Yöntemi: yöntem C
    Kablo tipi: OM3-300 Fiber kordon: 12 çekirdekli
    Ekleme kaybı: ≤ 0.5dB Dönüş kaybı: ≥25dB
    OEM/ODM: Kabul edilebilir Paket: 1 ADET / çanta

    OM3 - 300 12 Core MPO'dan MPO'ya erkek aqua fanlı Fiber Optik PVC Kablo

    Yama kablosunun her iki tarafında 6 adet 12 çekirdekli MPO konnektörü bulunmaktadır. Bu yama kablosunda toplam 12 adet MPO konektörü bulunur. bu bir çeşit fan çıkışı kablosu.

    Her fan çıkışı kablosunun normal çapı 3.0mm'dir. Ancak 3.6 / 4.4 / 5.0mm olarak da özelleştirilebilir, ihtiyaçlarınıza göre.

    Fan çıkışı uzunluğu, siparişinizden önce uzunluğu bize bildirmelidir, gereksinimlerinize göre 0,5 metre veya 1 metre veya başka bir uzunluk olabilir.

    OM3 çok modlu kablo rengi normal aqua. Başka bir renge göre özelleştirmeniz gerekirse, toplam miktarın ADEDI 1000 metreden fazla olmalıdır, aksi takdirde makine tarafından üretilmesi pahalıdır ve zordur.

    MPO konektörleri, veri merkezleri ve merkez ofisleri dahil olmak üzere yüksek yoğunluklu, yüksek trafikli uygulamalar için çok uygundur.

    Şerit, yassı ve yuvarlak kablo yapı seçenekleriyle 4, 8, 12, 16,24 ve 32 fiber MPO düzenekleri sunabiliriz. Ayrıca MPO montajlarını IP (su geçirmez) bağlantısı ile sağlayabiliriz.

    Uygulamalar

    1. veri iletişim ağı
    2. Optik sistem erişim ağı
    3. Depolama alanı ağ fiber kanalı
    4. Yüksek yoğunluklu mimariler

    Özellikler ve faydalar


    1. MPO / MTP konnektörlerini kullanın
    2. hızlı dağıtım
    3. fabrika sonlandırıldı
    % 4.100 test edildi (verilen test verileri)
    5. Yüksek yoğunluklu kablo
    6. Optimize edilmiş performans
    7. 2002/95 / EC (RoHS) ve REACH SvHC yönergesine uygundur.
    8.MPO konektörü IEC-61754-7 ve EIA / TIA-604-5 ile uyumludur

    Teknik parametre

    ürün adı OM3 - 300 12 Core MPO'dan MPO'ya erkek aqua fanlı Fiber Optik PVC Kablo
    mod türü çoklu mod
    kablo sayımı 12 çekirdekli (4/8/12/16/24/32 çekirdek olabilir)
    çekirdek tipi OM3-300 (OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3 ila 300 / OM4 / OM5)
    kablo rengi Aqua (isteğinize göre özelleştirilebilir)
    kablo çapı (çapı özelleştirilebilir)
    yama kablosu uzunluğu 5 metre (isteğinize göre özelleştirilebilir)
    ceket malzemesi PVC (PVC veya LSZH olabilir)
    ekleme kaybı ≤ 0.5dB
    geri dönüş kaybı ≥25 dB
    dalga boyu 850 / 1300nm
    çekirdek tipi 50 / 125um
    bağlayıcı tipi erkek
    bağlayıcı rengi su
    halka malzemesi plastik
    Operatör sıcaklığı -40 ~ + 85 ℃
    kablo baskısı standart baskı (özelleştirilmiş olabilir)
    OEM / ODM kabul edilebilir
    garanti Doğumdan 3 yıl sonra
    Teslimat süresi 2-15 iş günü (miktarına göre)

    Metot C

    Referans için daha fazla bağlayıcı

    Nasıl sipariş

    1. Konektör tipi: SC / FC / LC / ST / MPO / MTP / MU / MTRJ / E2000 / SMA
    2. Mod tipi: tek mod (UPC ve APC) / çoklu mod (PC)
    3. Kablo çapı: 0.9 / 2.0 / 3.0 mm (diğer çap özelleştirilebilir)
    4. Kaplama malzemesi: PVC / LSZH
    5. fiber sayısı: basit / dubleks / 4 çekirdek / 6 çekirdek / 8 çekirdek / 12 çekirdek / 24 çekirdek / 48 çekirdek / 96 çekirdek ve benzeri
    6. Kablo tipi: G652D / G657A1 / G657A2 / G655 / OM1 / OM2 / OM3-150 / OM3-300 / OM4 / OM5
    7. Patch kablosu uzunluğu: ihtiyacınıza göre
    8.MPO / MTP konektörü bize hangi yöntemin (A tipi / B tipi / C tipi), erkek veya dişi, fiber sayısı (4/8/12/16/24/32 fiber) olduğunu bildirmelidir.

    İletişim bilgileri
    NEW LIGHT OPTICS TECHNOLOGY LIMITED

    İlgili kişi: Michelle

    Tel: 0086 15800028772

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)